Wydarzenia - Aktualności

zd 017 listopada, dzień przed Europejskim Dniem Zdrowego Jedzenia i Gotowania, odbył się Szkolny Konkurs Umiejętności Kulinarnych „Kreatywny  kucharz”, którego tematem przewodnim było „Zdrowo na talerzu”.
Organizatorami konkursu, a także sponsorami surowców i nagród były firmy Dor 4 Fit i Betex. Właściciel firmy Dor 4 Fit, pan Kamil Jarecki, jest absolwentem naszej szkoły. W konkursie wzięło udział 8 osób, które przygotowały 3 porcje dania zasadniczego według własnej aranżacji w czasie  90 minut. Uczestnicy konkursu wykazali się dużą pomysłowością i kreatywnością w komponowaniu dań.

Read more

jpdwa006W tradycję naszej szkoły wpisuje się pamięć o św. Janie Pawle II. Tym artykułem podsumujmy nasze tegoroczne działania. Zachęceni hasłem XVIII Dnia Papieskiego, w sposób szczególny pochyliliśmy się nad słowami o „Promieniowaniu Ojcostwa”. Wolontariusze Szkolnego Koła Caritas przygotowali, w koszyczkach przyozdobionych barwami papieskimi, karteczki z cytatami zaczerpniętymi z nauczania naszego świętego Rodaka.

Read more

20181025 111800„Człowieka trzeba mierzyć miarą serca” 

(Święty Jan Paweł II.  Homilia, Sopot, 1999 r.) 

Uroczystości 60-lecia działalności Honorowego Krwiodawstwa w Polsce połączone z obchodami 10-lecia Szkolnego Klubu Honorowych Dawców Krwi odbyły się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 im. ks. Stanisława Szpetnara w Krośnie. Na obchody przybyli licznie zaproszeni goście – przedstawiciele władz samorządowych oraz terenowych oddziałów Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa, członkowie Szkolnych Klubów HDK PCK wraz ze swoimi opiekunami i dyrektorami szkół, a także ks. Prałat Tadeusz Buchowski - kapelan HDK PCK w Krośnie. W jubileuszu uczestniczyli nasi najaktywniejsi krwiodawcy.

Read more

829 października, w poniedziałek, gościliśmy w naszej szkole uczniów klasy trzeciej Szkoły Podstawowej w Iwoniczu-Zdroju, których zaprosiliśmy na warsztaty poświęcone zdrowej żywności.

Read more

pszczelarz051Warto o tym pamiętać zwłaszcza w sezonie jesienno-zimowym. Przekonywał nas sam mistrz pszczelarstwa pan Aleksander Rębacz, który w piątek 26 października był gościem w naszej szkole. W spotkaniu brali udział uczniowie z klas I i II technikum oraz społeczność specjalnego ośrodka. Nasz gość wśród pięknej scenerii, w barwny sposób opowiadał o życiu i zwyczajach pszczół. Ach, gdyby ludzie byli tak zorganizowani, jak pszczoły...

Read more

918.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Read more

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820