Kadra kierownicza

  • Jan Barsznica – dyrektor, matematyka, informatyka – dyrektor@zsgh.pl
  • Ludmiła Grzegorczyk – wicedyrektor, nauczyciel przedmiotów zawodowych – wicedyrektor@zsgh.pl
  • Ewa Ciuła – kierownik szkolenia praktycznego – ksp@zsgh.pl
  • Bożena Niziołek – kierownik internatu – kier.inter@zsgh.pl

Pedagog szkolny

  • Barbara Ślączka – pedagog@zsgh.pl

Psycholog

  • Magdalena Łożańska – lozanska.m@zsgh.pl

Tyflopedagog

  • Dorota Krzanowska – krzanowska.d@zsgh.pl

Surdopedagog

  • Alicja Szczurek – szczurek.a@zsgh.pl

Nauczyciele przedmiotów ogólnokształcących

  • Małgorzata Rysz – język polski – rysz.m@zsgh.pl
  • Jolanta Wojtowicz – język polski – salata.j@zsgh.pl
  • Wioletta Zawada – wiedza o kulturze – zawada.w@zsgh.pl
  • Renata Wojnowska-Rygiel – historia – wojnowska.r@zsgh.pl
  • Magdalena Jacek – język angielski – magdalenajacek@zsgh.pl
  • Agnieszka Kasprzyk-Sowa – język angielski – kasprzyk.a@zsgh.pl
  • Magdalena Litwin – język niemiecki – litwin.m@zsgh.pl
  • Ewa Oberc – język angielski – oberc.e@zsgh.pl
  • Magda Szmyd – matematyka – szmyd.m@zsgh.pl
  • Anna Foremny – fizyka, informatyka, matematyka – foremny.a@zsgh.pl
  • Grażyna Cwynar – chemia – cwynar.g@zsgh.pl
  • Ewa Telega – geografia, przedsiębiorczość – telega.e@zsgh.pl
  • Witold Turowski – EDB – turowski.w@zsgh.pl
  • Marta Szelc – biologia – szelc.m@zsgh.pl
  • Joanna Dyląg-Faliszek – plastyka – faliszek.j@zsgh.pl
  • Joanna Kasińska – wychowanie fizyczne – kasinska.j@zsgh.pl
  • Alicja Szczurek – wychowanie fizyczne – szczurek.a@zsgh.pl
  • Anna Szopa – wychowanie fizyczne – szopa.a@zsgh.pl
  • Katarzyna Wacek – religia – wacek.k@zsgh.pl
  • Karol Wandas – religia – wandas.k@zsgh.pl

Nauczyciele bibliotekarze

  • Lidia Jakieła – jakiela.l@zsgh.pl
  • Wioletta Zawada – zawada.w@zsgh.pl

Nauczyciele przedmiotów zawodowych

  • Wioletta Aszklar – aszklar.w@zsgh.pl
  • Alina Basak – basak.a@zsgh.pl
  • Małgorzata Buczek – buczek.m@zsgh.pl
  • Barbara Korab-Giefert – korab.b@zsgh.pl
  • Marta Fejkiel – fejkiel.m@zsgh.pl
  • Krystyna Górska – gorska.k@zsgh.pl
  • Elżbieta Guzik – guzik.e@zsgh.pl
  • Renata Jurasz-Kustroń – kustron.r@zsgh.pl
  • Katarzyna Jurasz-Świerczek – jurasz.k@zsgh.pl
  • Ewa Litarowicz – litarowicz.e@zsgh.pl
  • Anna Nycz – nycz.a@zsgh.pl
  • Iwona Sikorowicz – sikorowicz.i@zsgh.pl
  • Marta Szelc- szelc.m@zsgh.pl
  • Elżbieta Twaróg – twarog.e@zsgh.pl
  • Małgorzata Zajdel – zajdel.m@zsgh.pl
  • Irena Ząbkiewicz – zabkiewicz.i@zsgh.pl

Wychowawcy w internacie ZSGH i SOSW

  • Aldona Borek-Pruska – borek.a@zsgh.pl
  • Dorota Dołęgowska – dolegowska.a@zsgh.pl
  • Anna Grocholska – grocholska.a@zsgh.pl
  • Joanna Kościółek – kosciolek.j@zsgh.pl
  • Halina Loryś – lorys.h@zsgh.pl
  • Agnieszka Masłyk – maslyk.a@zsgh.pl
  • Bożena Niziołek – niziolek.b@zsgh.pl
  • Gabriela Reng – reng.g@zsgh.pl
  • Urszula Ruszała – ruszala.u@zsgh.pl
  • Maria Stanisławska – stanislawska.m@zsgh.pl

Nauczyciele wspomagający

  • Aldona Borek-Pruska – borek.a@zsgh.pl
  • Agnieszka Jakubowicz – jakubowicz.a@zsgh.pl
  • Mirosława Pelczar – pelczar.m@zsgh.pl

Spektrum autyzmu

  • Krzysztof Stasik – stasik.k@zsgh.pl