szopki028Już od grudnia uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, z dużym zaangażowaniem podjęli się przygotowania szopek na międzynarodowy konkurs w Dukli. Bernadka Kudrak, Bartek Raś i Andrzej Warzocha, pod okiem pana Witolda Turowskiego pracowali w drewnie, z którego wykonali prawdziwe „cudeńka”.

Bernadka rzeźbiła, Bartek wycinał w korze, natomiast Andrzej swoje postacie do szopki wykonał z większych kawałków gałęzi brzozowych. Spośród około 70 nadesłanych prac, wszystkie trzy nasze szopki zostały nagrodzone. I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych zajął Andrzej, natomiast Bernadce i Bartkowi przypadło miejsce III. Bardzo im gratulujemy! – podziwiamy przede wszystkim za zapał, wytrwałość i oryginalne pomysły. 

Laureaci konkursu, 7 stycznia 2019 roku w Muzeum Historycznym w Dukli osobiście odebrali nagrody z rąk Starosty Powiatu Krośnieńskiego pana Jana Pelczara.

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820