IMG 20180921 103143179 HDRKolejny raz postanowiliśmy aktywnie pożegnać lato w stadninie koni Rancho Texas w Posadzie Górnej. Ochotników zgłosiło się sporo więc w piękny słoneczny poranek 21 września wyruszyliśmy dziarsko z Rymanowa w poszukiwaniu przygody. W stadninie czekali już nasi ulubieńcy: Złoty, Kuba, Polanka, Baśka, Kaśka i Sahara wraz z całą rzeszą kolegów i koleżanek różnej maści.

Zostaliśmy bardzo miło przyjęci przez właściciela stadniny, pana Mariusza, oraz panią Anię, którzy służyli radą i przytrzymywali wodze nowicjuszom. Byli wśród nas mistrzowie jazdy konnej, byli też tacy, którzy po raz pierwszy w życiu jeździli konno. Udało nam się (po kilku początkowo nieudanych próbach) zawrócić (nie nawrócić ;-) konie, zachęcić je, żeby szły w tę stronę, która nam wydawała się słuszna; niektórzy nawet pocwałowali lub pogalopowali w dal...

Wyprawę uznajemy za bardzo udaną, zastanawiamy się nad terminem następnej wizyty. Z zapałem zdążamy ku jesieni i kolejnym wyzwaniom z zakresu aktywnej turystyki J

szkolne kółko turystyczne

Aktualności

Pewno nie wszyscy wiedzą, że u nas, w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywają się zajęcia kształtujące kreatywność. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, czasem coś z niczego zrobimy, coś namalujemy, wytniemy lub nakleimy. Za nami złota jesień, zobaczcie zatem nasze jesienne prace.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820