IMG 0013„Bóg Honor Ojczyzna – w obronie życia” pod takim hasłem 26 maja odbył się Festyn Rodzinny w domu prowadzonym przez siostry Felicjanki w Iwoniczu. W uroczystości brali udział podopieczni sióstr, ich rodziny, przyjaciele oraz zaproszeni goście. Uczniowie naszej szkoły, jak co roku, podjęli się obsługi kelnerskiej tego wyjątkowego wydarzenia.

Swoje umiejętności zaprezentowali zarówno podczas uroczystego obiadu, jak i w plenerze, gdzie częstowali gości napojami i rogalikami. Wspólną zabawę uświetniła część artystyczna w wykonaniu dzieci ze Szkoły Podstawowej w Iwoniczu i OREWu z Rymanowa, a także konkurencje sportowe, tańce i muzyka na żywo. Siostra dyrektor doceniła nasze zaangażowanie obdarowując nas słodkimi upominkami. Dziękujemy!!! Podziękowania dla organizatorów należą się nie tylko za upominki, ale przede wszystkim za świetną organizację imprezy i danie nam możliwości doświadczania radości i dobroci wspólnie z osobami niepełnosprawnymi.

 

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820