godnosc00224 maja to był wyjątkowy i bardzo udany dzień dla uczniów klas I i II Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wyjechaliśmy wspólnie z wychowawcami Dorotą Dołęgowską i Joanną Kościółek do Rymanowa na obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Jednym z gości honorowych była pani wicedyrektor Ludmiła Grzegorczyk. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, później w kolorowym korowodzie przeszliśmy ulicami miasta. Zanim rozpoczął się piknik – podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, Środowiskowego Domu Samopomocy i Zakładu Aktywności Zawodowej zaprezentowali swe talenty. Wysłuchaliśmy w ich wykonaniu wierszy, piosenek, a także wyjątkowo zabawnej inscenizacji wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima. Było nam niezwykle miło spotkać absolwentów naszej szkoły, porozmawiać o tym, jak potoczyło się ich życie po ukończeniu Gastronomika. Organizatorzy imprezy przygotowali bardzo pyszny poczęstunek, zapewnili wspaniałą zabawę i przyjazną atmosferę. Na koniec nie zabrakło koncertu życzeń i radosnych tańców. Bardzo dziękujemy Dyrekcji OREW za zaproszenie i miłe przyjęcie!

Aktualności

18.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820