godnosc00224 maja to był wyjątkowy i bardzo udany dzień dla uczniów klas I i II Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wyjechaliśmy wspólnie z wychowawcami Dorotą Dołęgowską i Joanną Kościółek do Rymanowa na obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Jednym z gości honorowych była pani wicedyrektor Ludmiła Grzegorczyk. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, później w kolorowym korowodzie przeszliśmy ulicami miasta. Zanim rozpoczął się piknik – podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, Środowiskowego Domu Samopomocy i Zakładu Aktywności Zawodowej zaprezentowali swe talenty. Wysłuchaliśmy w ich wykonaniu wierszy, piosenek, a także wyjątkowo zabawnej inscenizacji wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima. Było nam niezwykle miło spotkać absolwentów naszej szkoły, porozmawiać o tym, jak potoczyło się ich życie po ukończeniu Gastronomika. Organizatorzy imprezy przygotowali bardzo pyszny poczęstunek, zapewnili wspaniałą zabawę i przyjazną atmosferę. Na koniec nie zabrakło koncertu życzeń i radosnych tańców. Bardzo dziękujemy Dyrekcji OREW za zaproszenie i miłe przyjęcie!

Aktualności

   11 stycznia 2019 r. w Zespole Szkół Spożywczych w Rzeszowie odbył się etap okręgowy XXIII Olimpiady Wiedzy o Żywieniu i Żywności. W zmaganiach wzięło udział 50 uczniów szkół ponadgimazjalnych województwa podkarpackiego, których zadaniem było rozwiązanie testu składającego się z 80 pytań. Naszą szkołę reprezentowały: Kamila Jaślar z klasy III oraz Andżelika Pudlik z klasy II w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych, które ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820