EGZAMINY POPRAWKOWE!

  1. Egzamin maturalny w sesji poprawkowej zostanie przeprowadzony 21 sierpnia (wtorek) 2018 r. o godz. 9.00.
    Zdający powinni zgłosić się co najmniej 30 minut wcześniej.
  2. Egzaminy poprawkowe (promocyjne) odbędą się:
    28.08.2018 r. (wtorek) godz. 8:15 - język angielski,
    29.08 2018 r. (środa) godz. 8:15 - matematyka.

Dyrektor ZSGH

Jan Barsznica

 

 

godnosc00224 maja to był wyjątkowy i bardzo udany dzień dla uczniów klas I i II Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Wyjechaliśmy wspólnie z wychowawcami Dorotą Dołęgowską i Joanną Kościółek do Rymanowa na obchody Dnia Godności Osób z Niepełnosprawnością Intelektualną.

Jednym z gości honorowych była pani wicedyrektor Ludmiła Grzegorczyk. Najpierw uczestniczyliśmy we Mszy Świętej, później w kolorowym korowodzie przeszliśmy ulicami miasta. Zanim rozpoczął się piknik – podopieczni Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego, Środowiskowego Domu Samopomocy i Zakładu Aktywności Zawodowej zaprezentowali swe talenty. Wysłuchaliśmy w ich wykonaniu wierszy, piosenek, a także wyjątkowo zabawnej inscenizacji wiersza „Rzepka” Juliana Tuwima. Było nam niezwykle miło spotkać absolwentów naszej szkoły, porozmawiać o tym, jak potoczyło się ich życie po ukończeniu Gastronomika. Organizatorzy imprezy przygotowali bardzo pyszny poczęstunek, zapewnili wspaniałą zabawę i przyjazną atmosferę. Na koniec nie zabrakło koncertu życzeń i radosnych tańców. Bardzo dziękujemy Dyrekcji OREW za zaproszenie i miłe przyjęcie!

Aktualności

Społeczność szkolna docenia starania uczniów promujących Gastronomik w środowisku lokalnym. W konkursie „Zareklamuj własną...szkołę” wzięło udział kilkudziesięciu uczniów ZSGH. Spośród najbardziej zaangażowanych w promocję i najbardziej przekonujących, szkolne jury wyłoniło zwycięzców.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820