11„Tak niedawno żeśmy się spotkali, a już pożegnania nadszedł czas”…. Kolejny już raz pożegnaliśmy uczniów dwóch klas maturalnych. Uroczystość pożegnania zorganizowali uczniowie klas III. Część oficjalną rozpoczął pan Dyrektor, który podsumował osiągnięcia naszych czwartoklasistów i wręczył wyróżniającym się uczniom świadectwa oraz nagrody i listy gratulacyjne dla rodziców. W trakcie uroczystości odbył się również ceremoniał przekazania sztandaru szkoły uczniom klas III.

Następnie rozpoczęła się część artystyczna. Punktem kulminacyjnym akademii było pasowanie abiturientów na Absolwenta ZSGH i nałożenie biretów oraz projekcja filmiku „Ping – pong Wspomnień o ZSGH” z udziałem uczniów klas IV, wychowawców i nauczycieli. Drodzy Abiturienci!

Życzymy Wam:

-pomyślnego zdania matury,

- powodzenia i wytrwałości w życiu prywatnym,

-pogody ducha nawet w najtrudniejszych sytuacjach,

-trafnych decyzji i odpowiedzialnych wyborów.

 

 

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820