rajd_zimZimowy rajd pieszy to doskonała przechadzka dla małych i dużych, dla tych wytrawnych i tych dopiero początkujących wędrowców. Chcieliśmy spróbować swoich sił, sprawdzić jak „się miewa” nasza kondycja na początku roku. Niezrażeni nocnym mrozem osiągającym rześkie minus piętnaście smiley wink spotkaliśmy się w równie rześki poranek i minus osiem smiley smile. A naszym celem była trasa między-uzdrowiskowa przez Przymiarki.

Radośni i zadowoleni, zaopatrzeni w obowiązkowe czapki, szaliki i rękawiczki, po szczegółowej kontroli przygotowania do wyprawy, ruszyliśmy przed siebie przez śnieżne zaspy i wydeptane ścieżki.

Przewodnikom udało się ustalić, które ślady mogą doprowadzić nas do celu, a które możemy pozostawić innym wędrowcom. Na trasie podziwialiśmy beskidzkie krajobrazy a pięknie przyświecające słoneczko zachęcało nas do marszu. Z Przymiarek mogliśmy podziwiać zaśnieżoną Cergową i niknące we mgle wiatraki. Widzieliśmy też budzące się do życia bazie (czyżby to już ich czas?) a dookoła mnóstwo zwierzęcych tropów. Nie zabrakło, oczywiście, śnieżnych bitew, więc niektórzy zapewne przynieśli do domów trochę międzyzdrojowego puchu smiley laughing

Naszej wędrówce towarzyszyły ślady narciarskiej trasy biegowej, więc zachęcamy wszystkich do aktywnego wędrowania; czy to pieszo czy na biegówkach. Do zobaczenia na szlaku.

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820