Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu i sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja trwa od 5 marca 2018 r. do 20 marca 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

Native speakerW poniedziałek w naszej szkole odbyło się spotkanie z native speakerem, Panem Michaelem Jaques, w którym uczestniczyły klasy maturalne. Uczniowie mieli wyjątkową okazję doświadczenia "żywego" języka angielskiego w  odmianie brytyjskiej. Możliwość usłyszenia autentycznej mowy powinna stanowić nieodłączny element kształcenia językowego.

Podczas konwersacji Pan Michael opowiadał o jakże ciekawych kolejach swojego losu a także poruszył temat kształtowania ścieżki zawodowej. Dzięki lekcji konwersacji uczniowie mogli dokonać weryfikacji swoich umiejętności językowych i pokonać barierę komunikowania się w języku obcym. Nasz Gość podjął również próbę przeprowadzenia uczniów przez meandry gramatyki angielskiej, która, niejedną osobę uczącą się języka, przyprawia o zawrót głowy. Z całą pewnością, spotkanie z native speakerem przyczyni się do bardziej efektywnego i atrakcyjniejszego przyswajania wiedzy przez uczniów.

Aktualności

   W dniu 12.03.2018 r. Adrianna Jurczak i Wojciech Marek reprezentowali naszą szkołę w finale  IV  Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas wydarzenia Gastro-Silesia/Food Show. Do finału zakwalifikowało się tylko 12 szkół z całej Polski.Uczestnicy mieli do dyspozycji produkty znajdujące się w spiżarni, a składniki główne, które musieli wykorzystać do przygotowania swojego dania ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820