Uwaga!

Ruszyła rekrutacja do wyjazdu na staż zawodowy w Bolonii, we Włoszech.

Formularze zgłoszeniowe można odebrać w sekretariacie szkoły.

Uzupełnione należy składać do 20 grudnia.

tenisZdobyciem III miejsca zakończyła się dla naszej drużyny dziewcząt Rejonowa Licealiada w tenisie stołowym. Zawody odbyły się w Krośnie, 28 listopada, w ZSP nr 1 i startowały w nich najlepsze reprezentacje powiatów: krośnieńskiego, jasielskiego,  strzyżowskiego i miasta Krosna. Nasze dziewczyny wystąpiły w składzie: Iwona Orlińska, Wiktoria Kurdyła i Natalia Dytko.

W rywalizacji nie zabrakło też naszej męskiej drużyny ( Bartłomiej Wiśniewski i Piotr Wołczański). Chłopcy po naprawdę fascynujących meczach ukończyli turniej na miejscu VI.

Aktualności

Tak jak dla Wyspiańskiego inspiracją do napisania „Wesela” były zaślubiny poety, Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną, tak dla nas impulsem do weselnego biesiadowania stało się Narodowe Czytanie! 14 grudnia 2017 r. biblioteka szkolna  ZSGH na potrzeby inscenizacji „Wesela” zmieniła  się w Bronowice, w których rozgrywa się akcja dramatu.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820