Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu i sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja trwa od 5 marca 2018 r. do 20 marca 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

 piosenka obcoj24 listopada w sali widowiskowo-teatralnej Ośrodka Kultury w Dukli odbył się X Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej, którego celem jest popularyzacja nauki języków obcych poprzez śpiew. Uczestnicy konkursu mieli okazję zaprezentować umiejętności lingwistyczne i wokalne. Wśród piosenek przeważał język angielski ale pojawiły się również utwory w języku rosyjskim czy niemieckim. Jury brało pod uwagę zarówno umiejętności wokalne jak i językowe. Nasza uczennica Karolina Borek postanowiła stawić czoła wyzwaniu i chociaż nie udało się jej znaleźć w gronie zwycięzców, bardzo dobrze reprezentowała naszą szkołę wcielając się w zakochaną kobietę w piosence Barbry Streisand „Woman in love”, wyróżniając się stylem muzycznym i sposobem śpiewania.

Aktualności

   W dniu 12.03.2018 r. Adrianna Jurczak i Wojciech Marek reprezentowali naszą szkołę w finale  IV  Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas wydarzenia Gastro-Silesia/Food Show. Do finału zakwalifikowało się tylko 12 szkół z całej Polski.Uczestnicy mieli do dyspozycji produkty znajdujące się w spiżarni, a składniki główne, które musieli wykorzystać do przygotowania swojego dania ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820