piosenka obcoj24 listopada w sali widowiskowo-teatralnej Ośrodka Kultury w Dukli odbył się X Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej, którego celem jest popularyzacja nauki języków obcych poprzez śpiew. Uczestnicy konkursu mieli okazję zaprezentować umiejętności lingwistyczne i wokalne. Wśród piosenek przeważał język angielski ale pojawiły się również utwory w języku rosyjskim czy niemieckim. Jury brało pod uwagę zarówno umiejętności wokalne jak i językowe. Nasza uczennica Karolina Borek postanowiła stawić czoła wyzwaniu i chociaż nie udało się jej znaleźć w gronie zwycięzców, bardzo dobrze reprezentowała naszą szkołę wcielając się w zakochaną kobietę w piosence Barbry Streisand „Woman in love”, wyróżniając się stylem muzycznym i sposobem śpiewania.

Aktualności

18.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820