Uwaga!

Ruszyła rekrutacja do wyjazdu na staż zawodowy w Bolonii, we Włoszech.

Formularze zgłoszeniowe można odebrać w sekretariacie szkoły.

Uzupełnione należy składać do 20 grudnia.

 piosenka obcoj24 listopada w sali widowiskowo-teatralnej Ośrodka Kultury w Dukli odbył się X Powiatowy Przegląd Piosenki Obcojęzycznej, którego celem jest popularyzacja nauki języków obcych poprzez śpiew. Uczestnicy konkursu mieli okazję zaprezentować umiejętności lingwistyczne i wokalne. Wśród piosenek przeważał język angielski ale pojawiły się również utwory w języku rosyjskim czy niemieckim. Jury brało pod uwagę zarówno umiejętności wokalne jak i językowe. Nasza uczennica Karolina Borek postanowiła stawić czoła wyzwaniu i chociaż nie udało się jej znaleźć w gronie zwycięzców, bardzo dobrze reprezentowała naszą szkołę wcielając się w zakochaną kobietę w piosence Barbry Streisand „Woman in love”, wyróżniając się stylem muzycznym i sposobem śpiewania.

Aktualności

Tak jak dla Wyspiańskiego inspiracją do napisania „Wesela” były zaślubiny poety, Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną, tak dla nas impulsem do weselnego biesiadowania stało się Narodowe Czytanie! 14 grudnia 2017 r. biblioteka szkolna  ZSGH na potrzeby inscenizacji „Wesela” zmieniła  się w Bronowice, w których rozgrywa się akcja dramatu.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820