Uwaga!

Ruszyła rekrutacja do wyjazdu na staż zawodowy w Bolonii, we Włoszech.

Formularze zgłoszeniowe można odebrać w sekretariacie szkoły.

Uzupełnione należy składać do 20 grudnia.

bieszczady003"Zabieszczaduj dzisiaj z nami, tutaj czas anielsko płynie.    
Każdy potok gada z aniołami, o bieszczadzkiej wspomina krainie."

Tak o naszych ukochanych Bieszczadach śpiewa zespół Stare Dobre Małżeństwo i tak śpiewaliśmy my, miłośnicy gór zebrani w świetlicy internatu, w poniedziałkowy, listopadowy wieczór. Zaprosiliśmy też gościa specjalnego...

 

– pana Witolda Turowskiego, który Bieszczady zna doskonale i podzielił się z nami swoimi opowieściami, pokazał piękne zdjęcia gór w czterech porach roku. Z zaciekawieniem słuchaliśmy, jak w bieszczadzkich wioskach i miasteczkach żyło się wiele lat temu, a jak jest dzisiaj. Nie mogło oczywiście tego wieczoru zabraknąć śpiewania piosenek o górach. Nastrój podczas spotkania był wyjątkowy i chyba każdy, kto był z nami zapragnął w najbliższym czasie wyruszyć na bieszczadzkie szlaki… Dziękujemy pani Halinie Loryś za przygotowanie „Bieszczadzkiego śpiewogrania”, a panu Witkowi Turowskiemu za cudowne opowieści i fotografie.

 

Aktualności

Tak jak dla Wyspiańskiego inspiracją do napisania „Wesela” były zaślubiny poety, Lucjana Rydla z Jadwigą Mikołajczykówną, tak dla nas impulsem do weselnego biesiadowania stało się Narodowe Czytanie! 14 grudnia 2017 r. biblioteka szkolna  ZSGH na potrzeby inscenizacji „Wesela” zmieniła  się w Bronowice, w których rozgrywa się akcja dramatu.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820