bieszczady003"Zabieszczaduj dzisiaj z nami, tutaj czas anielsko płynie.    
Każdy potok gada z aniołami, o bieszczadzkiej wspomina krainie."

Tak o naszych ukochanych Bieszczadach śpiewa zespół Stare Dobre Małżeństwo i tak śpiewaliśmy my, miłośnicy gór zebrani w świetlicy internatu, w poniedziałkowy, listopadowy wieczór. Zaprosiliśmy też gościa specjalnego...

 

– pana Witolda Turowskiego, który Bieszczady zna doskonale i podzielił się z nami swoimi opowieściami, pokazał piękne zdjęcia gór w czterech porach roku. Z zaciekawieniem słuchaliśmy, jak w bieszczadzkich wioskach i miasteczkach żyło się wiele lat temu, a jak jest dzisiaj. Nie mogło oczywiście tego wieczoru zabraknąć śpiewania piosenek o górach. Nastrój podczas spotkania był wyjątkowy i chyba każdy, kto był z nami zapragnął w najbliższym czasie wyruszyć na bieszczadzkie szlaki… Dziękujemy pani Halinie Loryś za przygotowanie „Bieszczadzkiego śpiewogrania”, a panu Witkowi Turowskiemu za cudowne opowieści i fotografie.

 

Aktualności

18.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820