niepodleglosc011"Dzisiaj wielka jest rocznica -
Jeden
asty Listopada!
Tym, co zmarli za Ojczyznę,
hołd wdzięczności Polska składa..."

W internacie uroczystą wieczornicę rozpoczęliśmy strofami wiersza Ludwika Wiszniewskiego i piosenką "Flaga", którą zaśpiewała  Dominika Adamik, wprowadzając zebranych w podniosły nastrój.

Każda grupa w odświętnych strojach, ozdobionych biało-czerwonymi kotylionami, zaprezentowała wybrany przez siebie wiersz i pieśń patriotyczną. Najodważniejsi wychowankowie – Marek Barzycki, Laura Kurdyła i Damian Mokrzyński wzięli udział w quizie związanym tematycznie z odzyskaniem przez Polskę niepodległości.

 

Aktualności

5 grudnia 2018r dwudziestu czterech uczniów naszej szkoły przystąpiło do rywalizacji w szkolnym teleturnieju z języka angielskiego i niemieckiego. W konkursie rywalizowały ze sobą trzyosobowe drużyny uczniów z każdej klasy technikum. Uczniowie konkurowali ze sobą w 8 rundach z obydwu języków uczestnicząc w różnorodnych zadaniach konkursowych ukierunkowanych typowo na konwersację w językach obcych.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820