1Zakończenie roku szkolnego 2016/2017 tradycyjnie rozpoczęliśmy Mszą Świętą w Kościele parafialnym p.w. Św. Iwona w Iwoniczu-Zdroju. O 9.30. zebraliśmy się w stołówce internatu, aby podsumować całoroczną pracę.

Po wprowadzeniu sztandaru oraz odśpiewaniu Mazurka Dąbrowskiego głos zabrał dyrektor ZSGH, Jan Barsznica, który wyraził podziękowania nauczycielom oraz rodzicom za trud jaki wkładają w wychowanie i kształcenie młodzieży.

Przypominając sukcesy uczniów dyrektor podkreślił, że nie były by one możliwe bez zaangażowania i pasji nauczycieli, które są kluczem do sukcesów ucznia. Ciepłe słowa i podziękowania spłynęły też na ręce Rady Rodziców, której członkowie wspierają szkołę, zarówno od strony organizacyjnej jak i finansowej.

Po podziękowaniach przyszła pora na wręczenie świadectw z wyróżnieniem oraz nagród dla uczniów za ich pracę na rzecz klasy oraz osiągnięcia. Następnie głos zabrała pani Halina Józefczyk-Habrat - kierownik internatu i wręczyła listy gratulacyjne dla wychowanków internatu oraz ich rodziców, a także dyplomy za udział w zajęciach rehabilitacyjno-korekcyjnych. Przewodniczący Rady Rodziców pan Józef Gładysz wyraził wdzięczność pedagogom za ich trud włożony w edukację młodzieży, poświęcony czas oraz wyrozumiałość.

Jak co roku, żegnaliśmy też uczniów klasy III ZK i III Zckp, którzy kończyli swoją edukację w tej szkole. Głos zabrali przedstawiciele tych klas: Marlena Bąk, Julia Fryc i Kamil Wais, którzy w imieniu absolwentów podziękowali nauczycielom za przekazaną wiedzę, mobilizowanie do pracy oraz miłą atmosferę. Kończąc uroczystość Dyrektor wymienił osoby, które zakwalifikowały się na miesięczny staż do Bułgarii oraz życzył radosnych i bezpiecznych wakacji.

Po wyprowadzeniu sztandaru uczniowie przeszli do klas, gdzie wychowawcy wręczyli im świadectwa.

 

Aktualności

TIRAMISU – PANNA COTTA – CANTUCCINI – CROSTATA – PESTIÑOS Już same nazwy maja w sobie tyle aromatu i smaku, że każdy łasuch od razu entuzjastycznie na nie reaguje. Te pyszne włoskie i hiszpańskie desery wystąpiły 14 czerwca 2018 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju podczas podsumowania projektu „Skarby regionów Europy/Treasure regions” finansowanego w całości z funduszy ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820