III wyjazd - Włochy 2015

r001Podbój Wenecji to dla nas za mało. W ten weekend żądza poznawania Włoch pchnęła nas do dwóch innych miejsc - Florencji oraz nadmorskiego miasteczka- Rimini. Sobotę poświęciliśmy na zwiedzanie – wzmocnieni porcją makaronu mimo upału wytrwale "dreptaliśmy" za panią przewodnik, która oprowadziła nas po Florencji i pokazała każdy ciekawszy jej zakamarek (np. okolice domu Dantego, kościoło-magazyn, pałace, słynną katedrę z gigantyczną kopułą, jeszcze słynniejszy posąg Dawida, fontannę - dzika i oczywiście Most Złotników).

Read more

r013W sobotę 5 września 2015, wyruszyliśmy na podbój Wenecji. Padający deszcz próbował ugasić nasz zapał, a szaro-bure niebo zniechęcić do podróży. Wszystko na nic, gdyż z samego rana lekko (no, może niektórzy trochę bardziej :)) zaspani udaliśmy się do centrum Bolonii, gdzie czekała na nas pani Paulina – nasz boloński „łącznik”.

Read more

r003Wreszcie dotarliśmy…Pierwsze spojrzenie na Bolonię odbyło się nocą i mimo wszechobecnego upału, już wtedy zaczęło się nam tu podobać. Po sprawnym zakwaterowaniu mogliśmy odpocząć i ochłodzić się w naszych pokojach, gdyż następnego dnia czekało nas mnóstwo wrażeń.

Read more

Aktualności

Informujemy, że w dniu 29 listopada 2018 r. w naszej szkole odbędzie się KONKURS KELNERSKI O PUCHAR DYREKTORA SZKOŁY Uczniowie będą mieli do wykonania: nakrycie stołu dla dwóch gości według wylosowanego menu napój blenderowany w dwóch porcjach w kategorii " Long drink " kawę cappuccino w dwóch porcjach Chętnych prosimy o zgłoszenie swojego udziału u pani Marty Fejkiel. Termin zgłoszenia upływa 25 listopada. Szczegółowe informacje w regulaminie ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820