Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu i sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja trwa od 5 marca 2018 r. do 20 marca 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

kopriv02W ostatnią sobotę naszego pobytu w Bułgarii wybraliśmy się wraz włoską grupą stażystów na wycieczkę do oddalonej od Sofii o ok. 110 km Kopriwszticy. Pani Diana z Bulgaria Gateway powitała nas i opowiadała o miejscach, które będziemy zwiedzać.

Podróż, która trwała ok 2 godzin część z nas wykorzystała na sen i regenerację, inni podziwiali krajobrazy za oknem autokaru.
Po dotarciu na miejsce, otrzymaliśmy bilety wstępu do budynków, które mieliśmy w planie zwiedzać. Kopriwsztica to miasto-skansen i jedna z największych atrakcji turystycznych regionu. To właśnie tutaj padły pierwsze strzały i rozpoczęło się antytureckie powstanie kwietniowe.
Naszą uwagę zwróciły kolorowe, urokliwe uliczki i budynki, które zamieszkiwali słynni pisarze. Zobaczyliśmy wnętrza z tamtej epoki i mogliśmy wczuć się w klimat minionych czasów. Wszystkie budynki są bardzo dobrze zachowane, jedne z nich zaskoczyły nas bardzo niskimi sufitami, inne tym, że wyglądały niczym niewielkie dworki. Była to z pewnością nie tylko uczta dla oczu ale też lekcja historii.

Aktualności

   W dniu 12.03.2018 r. Adrianna Jurczak i Wojciech Marek reprezentowali naszą szkołę w finale  IV  Kulinarnego Pucharu Śląska Szkół Gastronomicznych w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, podczas wydarzenia Gastro-Silesia/Food Show. Do finału zakwalifikowało się tylko 12 szkół z całej Polski.Uczestnicy mieli do dyspozycji produkty znajdujące się w spiżarni, a składniki główne, które musieli wykorzystać do przygotowania swojego dania ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820