Spotkanie z absolwentami

Ktoś, kiedyś powiedział: „Dobre czasy to te, które się wspomina.” Dla Mileny, Klary, Kacpra, Karola i Patryka – absolwentów szkoły branżowej, którzy podczas nauki w naszej szkole, mieszkali w internacie, z pewnością były to dobre czasy i mamy nadzieję, że będą je wspominać z radością. Świadczą o tym uśmiechnięte twarze i rozmowy, jakie odbywały się podczas uroczystej kolacji, która miała miejsce we środę w internacie. Naszym absolwentom szczególnie zapadły w pamięć liczne przedstawienia i konkursy, w których zawsze chętnie brali udział, dzieląc się swoimi talentami i wiedzą z różnych, pasjonujących ich dziedzin. Wspomnieniom towarzyszyły zdjęcia, dedykacje muzyczne oraz specjalnie dla nich napisane wiersze. Z rąk pani kierownik Anny Grocholskiej otrzymali laurki oraz upominki.

Podczas spotkania, przedstawiciele Młodzieżowej Rady Internatu, podziękowali wszystkim wychowawcom za wspólnie spędzony rok, a szczególne wyrazy wdzięczności skierowali do pani Marii Stanisławskiej, która w tym roku kończy pracę w naszej szkole, przechodząc na zasłużoną emeryturę.

Zarówno pani Marysi, jak i Wam Drodzy Absolwenci życzymy, byście żyli tak, aby każdy kolejny dzień był niesamowity i wyjątkowy. Wypełniajcie każdą chwilę tak, aby wspominać ją z radością. Żyjcie najpiękniej, jak umiecie!!! A kiedy zatęsknicie, to po prostu przyjedźcie w odwiedziny…

Powodzenia!!!