Spotkania dają moc!

„Wspólne przebywanie, spotkania i rozmowy są nieocenionym darem, dzięki któremu możemy się wzajemnie ubogacać, rozwijać i podarować drugiemu człowiekowi coś najcenniejszego – swój czas. Spotkania międzypokoleniowe są tego najlepszym przykładem, są  wisienką na torcie.” – takimi słowami uczniowie naszej szkoły przywitali grupę  Seniorów z gminy Iwonicz-Zdrój, która już po raz drugi gościła w murach Gastronomika. W tym wydarzeniu uczestniczyła pani Dorota Sokołowska–Świstak, dyrektor Kultury  i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju.

Tegoroczne spotkanie odbyło się w czasie, w którym przygotowujemy się do Świąt Bożego Narodzenia. W takiej chwili nie mogło zabraknąć świętej Rodziny, aniołów i pasterzy…. Naszych Gości zaprosiliśmy na jasełka przygotowane przez uczniów Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego oraz do wspólnego kolędowania. 

Świąteczna atmosfera sprzyjała dobrym rozmowom oraz serdecznym życzeniom. Pojawiły się nawet słodkie upominki od  św. Mikołaja. Mamy nadzieję, że spotkania wpiszą się już na stałe w tradycję naszej szkoły.