,,Niech żyje bal…”

Tradycji stało się zadość i po dwuletniej przerwie, 14 stycznia w Restauracji “Wodnik”, nasi maturzyści uroczyście zatańczyli poloneza. Imprezę poprowadzili uczniowie: Katarzyna Bryniarska i Michał Ryłko, którzy z ogromną satysfakcją i wzruszeniem powitali wszystkich obecnych na tegorocznej studniówce. Słowa wdzięczności i uznania skierowali do dyrekcji szkoły, wychowawczyni klasy, pani Grażyny Cwynar, nauczycieli oraz rodziców. Oficjalnego otwarcia balu dokonał dyrektor szkoły, Jan Barsznica. W swoim przemówieniu zaznaczył, że wybór ,,Gastronomika” był wyborem bardzo dobrym, o czym świadczy wysoka, bo 10. lokata wśród najlepszych techników w województwie podkarpackim. Nie krył również zadowolenia z faktu, że po 2 latach udało się zorganizować studniówkę, która od zawsze była wpisana w historię szkoły. Podczas balu nie zabrakło także części artystycznej, przygotowanej i zaprezentowanej przez uczniów: Jakuba Nowaka – klasowego artystę i wodzireja oraz Emilię Hejnar, która zachwyciła zebranych swoim pięknym głosem. Z dużym skupieniem i wzruszeniem wszyscy obejrzeli przygotowaną przez Emilię prezentację multimedialną, podsumowującą 4 lata nauki szkolnej.
Bal studniówkowy minął w kameralnej atmosferze, a maturzyści nie ukrywali, że na tę noc czekali długo i wytrwale. O tym, że bal był wyjątkowy i niepowtarzalny, świadczy fakt, że trwał do białego rana. Dziękujemy portalowi terazkrosno.pl za obecność i fotorelację.

Dziękujemy również Panu http://tomaszdjecie.myportfolio.com za utrwalenie naszego balu na zdjęciach, które prezentujemy w galerii poniżej.