Informacja dla mieszkańców Powiatu w szczególności do tegorocznych maturzystów i ich rodziców

Dnia 25 stycznia 2023 r. Powiat Krośnieński podpisał z Lecturus Sp z o. o. spin-off Uniwersytetu Warszawskiego i Fundacją Miasto porozumienie o współpracy w obszarze działań edukacyjnych polegających na ułatwieniu młodzieży dostępu do materiałów edukacyjnych przygotowujących do egzaminu maturalnego.

Kolejna edycja intensywnych kursów przygotowujących do matury i egzaminów ósmoklasisty z zakresu matematyki, j. polskiego i j. angielskiego rusza 30 stycznia 2023 r. Zajęcia odbywać się będą 2 razy w tygodniu (każdorazowo 45 minut)!

Co ważne, dzięki podpisanemu porozumieniu regularna cena kursów tj. 875 zł dla uczniów mieszkających na ternie powiatu krośnieńskiego została obniżona o 70% i wynosi 262,50 zł.

To doskonała okazja dla młodzieży, by:

• powtórzyć materiał omawiany w szkole,

• dowiedzieć się i przypomnieć sobie strategie rozwiązywania zadań egzaminacyjnych,

• omówić z nauczycielami kluczowe zagadnienia egzaminacyjne,

• nadrobić zaległości i zrozumieć, z czym mają problem na lekcjach w szkole.

I to wszystko w preferencyjnych cenach, na nowoczesnej platformie e-learningowej w formie wykładów i ćwiczeń z wykorzystaniem aplikacji oraz materiałów multimedialnych z dostępem do VOD z minionych lekcji.

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą intensywnych kursów z matematyki, języka polskiego
i języka angielskiego na stronie ➡️ https://www.lecturusjunior.pl/ oraz z dokładnymi informacjami dotyczącymi poszczególnych kursów na ➡️ https://sklep.lecturus.pl/.

Kanał Lecturus Junior na YT ➡️  https://www.youtube.com/@lecturusjunior/