Serce za serce

Po raz pierwszy w naszej szkole zostały przyznane statuetki ANIOŁ WOLONTARIATU, które wręczono 6 grudnia podczas Dnia Anioła połączonego z Dniem Wolontariatu. Do nagrodzonych osób należą uczennice klasy IV technikum: Karolina Hryceńko i Magdalena Godek, które zostały wyróżnione za aktywną działalność charytatywną.

W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: pani Dorota Sokołowska–Świstak, dyrektor Kultury  i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju oraz Seniorzy z Gminy Iwonicz-Zdrój.

Uroczystość rozpoczął występ grupy uczniów ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, którzy w krótkim przedstawieniu ukazali, jak ważną rolę odgrywają aniołowie w naszym życiu.

Następnie uczennice Jagoda Chochołek i Anna Koperstyńska ze Szkolnego Koła Caritas przybliżyły akcje charytatywne, podejmowane przez naszych wolontariuszy. Kolejnym punktem programu było wręczenie statuetek przez panie: Ewę Ciułę, wicedyrektor szkoły oraz Dorotę Sokołowską–Świstak, dyrektor Kultury  i Czytelnictwa w Iwoniczu-Zdroju. Słodką, piernikową nagrodę za długoletnią współpracę z naszą szkołą przyznano pani Dorocie Sokołowskiej–Świstak.

Spotkanie urozmaicili uczniowie Jakub Nowak i Kacper Jastrzębski, którzy przygrywając na akordeonie oraz bębnie afrykańskim zmotywowali wolontariuszy i grupę seniorów do wspólnego biesiadowania.