Wokół internackiego stołu…

W rodzinie stół jest symbolem budowania jedności, relacji, wspólnoty. W internacie również  często siadamy przy stole, do posiłku, rozmowy, budowania więzi. Takie rodzinne więzi tworzyliśmy misternie z obecnymi absolwentami szkoły branżowej i szkoły przysposabiającej do pracy przez 3, z niektórymi przez 6 a nawet 7 lat. 22 czerwca spotkaliśmy się z nimi przy stole, już tak na zakończenie, by powspominać minione lata a także posłuchać, jakie  plany na przyszłość mają: Zuzia, Klaudia, Jola, Wiktoria, Dorotka, Ania, Ola, Miłosz, Gabryś i Kamil.

Ofiarowując każdemu na pamiątkę mały upominek, serdecznie Wam gratulujemy ukończenia szkoły. Dziękujemy za to, że mogliśmy się wzajemnie poznać, za to, że w czasie internackich uroczystości dzieliliście się z nami swoimi aktorskimi zdolnościami. Obiecujemy, że w naszej pamięci pozostaną jedynie te dobre chwile.

Drodzy Absolwenci życzymy Wam, byście spotykali dobrych ludzi, byście poznali smak prawdziwej przyjaźni i miłości, a w życiu prywatnym i zawodowym realizowali swoje pasje. Bądźcie dla innych prawdziwym szczęściem, zarażając ich optymizmem i radością.

Wracajcie do nas, kiedy tylko zatęsknicie. Z przyjemnością zobaczymy Wasze uśmiechnięte buziaki i może zasiądziemy jak dawniej, przy stole.