Uroczyste zakończenie roku szkolnego

Już czas… lato wzywa nas
Dzień ważny, zawsze na niego czekamy – koniec roku szkolnego, czas podsumowań, dumy, ulgi i wyczekiwanych wakacji.
Uroczysta Msza Święta z piękną oprawą muzyczną wykonaną przez naszych uczniów i nauczycieli, oficjalne spotkanie klas z Dyrekcją szkoły, wychowawcami i nauczycielami, wręczenie nagród, dyplomów, rozdanie świadectw. Wszystko prawie jak zawsze, jak co roku, a jednak inaczej.
Koniec roku, to czas pożegnań, tak uczniów klas kończących szkołę, tym razem także dwójki długoletnich nauczycieli: Pani Dyrektor Ludmiły Grzegorczyk i Pana Witolda Turowskiego.
Dziś to także moment niezwykle ważny dla naszej szkoły. Nasz Dyrektor Jan Barsznica otrzymał powołanie na stanowisko Dyrektora ZSGH na kolejną 5-letnią kadencję z rąk Pani dyrektor CUW Renaty Piękoś.
Upalne słońce, głęboki błękit nieba, soczysta zieleń dookoła, śpiew ptaków … wszystko nam mówi, że już czas odpocząć, zostawić szkołę na chwilę, zresetować umysł i ciało, nabrać siły na kolejny rok nauki i pracy. Tego wszystkim życzymy – nabrania dystansu, naładowania baterii i bezpiecznego powrotu do szkoły z optymizmem i entuzjazmem
Wspaniałych wakacji!
Uczniom i absolwentom już, a nauczycielom za parę tygodni.