„I tak się trudno rozstać…”

Kolejny rok szkolny za nami. Jaki był? Dla uczniów technikum trudny, bo prawie cały czas przebywali w domu, ucząc się zdalnie. Uczniowie szkoły branżowej częściej pomieszkiwali w internacie, przyjeżdżając na zajęcia praktyczne. Natomiast najwięcej szczęścia mieli wychowankowie naszego ośrodka, którzy uczyli się stacjonarnie i cały rok mieszkali w internacie, gdzie wspólnie z wychowawcami, stosując się do reżimu sanitarnego, podtrzymywali internackie tradycje. I trudno nam się rozstać, zwłaszcza z Anią, Bernadetą, Justyną, Czarkiem, Michałem, Kamilem i Kacprem, którzy ukończyli szkołę i zaczynają dorosłe życie. Drodzy Absolwenci!!! Przed Wami nowe sytuacje, nowi ludzie, nowe wyzwania. Wierzymy, że jesteście dobrze przygotowani, bo wielokrotnie dawaliście dowody na to, że nie boicie się wyzwań. Bądźcie odważni, radośni, szczęśliwi!!! Pamiętajcie o nas i o sobie nawzajem, piszcie, przyjeżdżajcie w odwiedziny, będziemy tęsknić za Wami.

Trudno nam się rozstać również z panią Haliną Loryś, która podjęła decyzję o przejściu na emeryturę. Pani Halinko!!! Dziękujemy za te wszystkie lata pracy, za Pani uśmiech, energię, radość życia, kreatywność, otwartość, pomysłowość, piękne dekoracje, za wycieczki, karnawałowe przebrania, piosenki, wartościowe filmy, wielogodzinne, szalone partyjki UNO:). Za rozmowy i pomoc w każdej sytuacji, za mobilizowanie do działania, poświęcenie i zaangażowanie. Dzięki Pani, zrobione było to, co wydawało się niemożliwe do zrobienia. DZIĘKUJEMY!!! Życzymy Pani marzeń spełnienia, bo cóż piękniejszego jest niż marzenia!!!

Na zakończenie jeszcze kilka słów o wychowankach internatu, którzy swoją postawą zasłużyli na wyróżnienie i otrzymali listy gratulacyjne. W tym zacnym gronie znaleźli się: Kamila Boroń, Emilia Daniło, Wiktoria Dziwisz, Cezary Juszczak, Anna Kuliga, Jolanta Sajdak, Kamil Walczyk i Aleksandra Wyskiel. Gratulujemy Rodzicom i Uczniom.

Wszystkim naszym Wychowankom życzymy bezpiecznych i słonecznych wakacji.

Czekamy na Was we wrześniu:)