Zwycięzcy konkursu „WALENTYNKOWY CZAR”

Za nami konkurs pt „WALENTYNKOWY CZAR”, do którego zakwalifikowało się 7 uczniów naszej szkoły. Nadesłane prace konkursowe zostały poddane głosowaniu na szkolnym facebooku oraz zostały ocenione przez jury w składzie: pani wicedyrektor Ludmiła Grzegorczyk, pani Wioletta Aszklar, pani Małgorzata Zajdel oraz  pani Iwona Sikorowicz.

Po ciężkich debatach udało się wyłonić zwycięzców i wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce zdobyła Katarzyna Bryniarska z kl. 2THŻC, która oczarowała zarówno jury jak i głosujących na facebooku swoją ciekawą aranżacją „walentynkowego zawrotu głowy”

II miejsce wywalczyła Zuzanna Krysik z kl. 2TŻC przygotowując „walentynkowy tort malinowy”

III miejsce zajęła Emilia Hejnar z kl. 2THŻC z niezwykle” słodkimi serduszkami”.

Komisja konkursowa przyznała również wyróżnienie dla Karoliny Szwast z kl.1TŻK jako najmłodszej uczestniczki konkursu oraz dla Katarzyny Bryniarskiej, która otrzymała największą ilość punktów podczas głosowania na facebooku.

Laureaci otrzymają dyplomy oraz  upominki a pozostali zawodnicy dyplom za udział w konkursie, które zostaną wręczone po powrocie do szkoły. Ponadto wszyscy uczestnicy uzyskali prawo otrzymania dodatkowej oceny celującej z wiodącej jednostki modułowej oraz punkty z zachowania za udział w konkursie.

Dziękujemy za udział w konkursie, a wyróżnionym i nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!