„Dodaj swoją cegiełkę do mojego rozwoju…” Konkurs „HotelMania” dla Hotelarzy

Uczennice klas hotelarskich uczestniczyły w lekcji online z Panem Miłoszem Stanisławskim, a następnie wzięły udział w konkursie HotelMani pod tytułem “Po co/ Dlaczego hotelarstwo?” Konkurs polegał na napisaniu swojej historii związanej z wyborem kierunku kształcenia. Opisane historie zrobiły wrażenie na organizatorach konkursu. 7 lutego 2021 r. wybrano TOP5 prac, a 9 lutego HotelMania zorganizował rozmowę z uczennicami i z panią Yaną Korzh. Po przeprowadzonej rozmowie wybrano TOP3 najlepsze prace. W tej trójce znalazły się:

Julia Stec – uczennica klasy II THŻC

Karolina Hryceńko – uczennica klasy II THŻC

Emilia Wójcik – uczennica klasy II THP

Przed dziewczynami już ostatni etap, który polega na udostępnieniu ich prac na Facebooku, na stronie HotelMani, a osoby czytające historie będą zostawiać polubienia, komentarze i udostępniać pracę, która im się spodoba najbardziej. Praca, która zbierze najwięcej polubień, komentarzy i udostępnień zajmie pierwsze miejsce.

Dla naszych hotelarek nagrodą jest możliwość poznania pracy i funkcjonowania hotelu od wewnątrz. Dziewczyny będą miały szansę na rozmowę z kierownikiem i dyrektorem hotelu oraz z innymi pracownikami obiektu hotelarskiego.

Dziewczyny  proszą o zostawienie polubień i komentarzy pod ich pracami, ponieważ każdy głos jest dla nich cenny. Trzymamy kciuki i życzymy powodzenia!!!

https://www.facebook.com/HotelManiaOfficial/