Czas pożegnań

Po dziesięciu miesiącach wytężonej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich czas wakacji. Wiemy, że ten rok szkolny różnił się od minionych, musieliśmy pozostawać w domach, uczyć się nowych rozwiązań w edukacji, co z pewnością przysporzyło wszystkim nowych trosk. wierzymy, ze ten czas tez nas czegoś nauczył , jednak życzylibyśmy sobie spotkać się w nowym roku szkolnym  w murach naszej Szkoły.

W tym okresie życzymy całej społeczności szkolnej udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchujcie w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzymy, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym. Życzymy wszystkim rodzicom, uczniom i nauczycielom dziękujemy za współpracę i zaangażowanie życząc,  by nadchodzące wakacje były bezpieczne, spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Koniec roku szkolnego to też czas rozstań z nauczycielami, którzy z ZSGH zżyci byli przez szereg lat. To w naszej szkole dzielili się z młodzieżą swoją wiedzą i doświadczeniem, wyznaczali właściwe ścieżki młodym ludziom, których wychowywali. Serdeczne gratulacje i podziękowania kierujemy do pani Zofii Leń, pani Łucji Kilarowskiej, pani Haliny Gazdy, pani Marioli Kielar i pana Wacława Filipowicza, którzy zakończyli pracę w naszej szkole i od 1 września przechodzą na zasłużoną emeryturę. Będzie Was nam brakowało, lecz zawsze jesteście miłymi gośćmi w murach szkoły. Życzymy szczęścia i wszelkiej pomyślności w nowym rozdziale życia.