Drodzy Rodzice i Uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy

Kiedy w marcu wyjeżdżaliście z ośrodka na dwa tygodnie, nikt nie przypuszczał, że przyjdzie nam kończyć rok szkolny z dala od siebie. Przez ten czas brakowało na korytarzach i w pokojach Waszych roześmianych buziaków, radosnych opowieści, a nawet problemów…

Ważne jest jednak to, że dzielnie realizowaliście nasze nauczycielskie pomysły. Często samodzielnie, niejednokrotnie z dużym zaangażowaniem i wsparciem ze strony rodziców. Jesteśmy pełni uznania dla Was i dla Rodziców. Dziękujemy za wszelkie kontakty, dzielenie się z nami troskami dnia codziennego, za przesyłane zdjęcia. Cieszymy się, że tak świetnie poradziliście sobie w tej pracy na odległość, choć wiemy, że nie było łatwo. Messenger, Facebook, poczta internetowa, Skype, nie mają dla Was tajemnic. My nauczyciele czasem uczyliśmy się od Was, jak poruszać się w tym wirtualnym świecie. Wam Drodzy Rodzice dziękujemy za pomoc i cierpliwość, cierpliwość do dzieci, cierpliwość do nauczycieli, za trud i poświęcenie.

I jeszcze słowo do Was Drodzy Absolwenci, uczniowie klasy III, dzisiaj kończy się szkoła a zaczyna ŻYCIE. Życzymy Wam, byście potrafili wykorzystać w nim to, czego nauczyliście się w szkole: piec ciasta, gotować, robić porządki, pracować w ogrodzie, szyć, robić cuda z drewna i z wszystkiego z czego, wydaje się, że już nic nie można zrobić. Karolu, Bartku, Dawidzie, Piotrze, Danielu, Andrzeju dziękujemy za wspólne lata, za Wasze niezapomniane artystyczne występy. Gratulujemy Wam ukończenia szkoły i serdecznie pozdrawiamy. Pamiętajcie! U nas zawsze będziecie mile widziani!

 

Ostatnia porcja zdjęć i WAKACJE,  niech dla każdego będą udane, bezpieczne i radosne!

Do zobaczenia we wrześniu!

Nauczyciele i Wychowawcy