Drodzy Nasi Wychowankowie Internatu

Wiemy, że trudno Wam będzie w to uwierzyć, ale naprawdę tęsknimy za Wami. Brakuje nam Waszych pomysłów, uśmiechów, rozmów z Wami, Waszych lepszych i gorszych dni. Liczymy na to, że zły czas pandemii skończy się szybko i będziemy mogli znów się spotkać w naszym Internacie. Ale teraz to także od nas wszystkich zależy, jak szybko to się stanie. Liczymy na to, że zachowujecie się odpowiedzialnie i czas spędzacie w domu. Tylko ograniczenie kontaktów pomoże w zmniejszeniu liczby zachorowań, a tym samym przyczyni się do opanowania tej pandemii.

Na stronie internetowej szkoły w zakładce „O szkole” a potem – „kadra pedagogiczna” są dostępne nasze adresy  mailowe. Wiedzcie, że jesteśmy do waszej dyspozycji. Jeśli macie problem lub coś ważnego w czym możemy pomóc  –  piszcie!

W najbliższym czasie będziemy Wam udostępniać linki do stron, które warto zobaczyć. Nie marnujcie czasu, uczcie się, zdobywajcie wiedzę i umiejętności, ale też dbajcie o siebie pamiętając o wypoczynku. W domu także można ciekawie spędzać czas. Powodzenia!

Pozdrawiamy najserdeczniej Was i Waszych najbliższych.

Kierownik i wychowawcy internatu