Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych w Dukli

Uczniowie naszej szkoły od wielu już lat osiągają bardzo dobre wyniki na Międzynarodowym Konkursie Szopek Bożonarodzeniowych organizowanym przez Ośrodek Kultury w Dukli. Tak też było w tym roku – Bartłomiej Raś zajął III, natomiast Dawid Krukar- II miejsce. Obaj nagrodzeni chłopcy są uczniami klasy III Przysposabiającej do Pracy, a ich wspaniałe szopki powstały pod opieką pana Witolda Turowskiego. Poziom konkursu był bardzo wysoki, prace pomysłowe i pięknie wykonane, dlatego tym bardziej jesteśmy dumni z wyróżnienia naszej szkoły. Nagrodzonym  uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!  Po oficjalnej części spotkania obejrzeliśmy przedstawienie świąteczne, a następnie zaproszono nas na słodki poczęstunek. Bardzo dziękujemy organizatorom konkursu za zaproszenie i ciepłe przyjęcie.