Mini Giełda Szkół w Zręcinie

Już po raz czwarty w Zespole Szkół w Zręcinie w piątek 1 marca odbyła się Mini Giełda Szkół. Przez trzy godziny zaproszone szkoły średnie prezentowały swoje oferty edukacyjne uczniom klas VII i VIII oraz III gimnazjalnych z terenu Gminy Chorkówka oraz okolicznych miejscowości. Nasza szkoła przygotowała stoisko, eksponując ofertę edukacyjną a główną atrakcją były sweet shoty oraz świeżo wyciskane soki owocowo-warzywne. Zwiedzający dopisali, więc było naprawdę tłoczno, wielu z nich powracało do nas po kilka razy czując niedosyt degustacji… Nauczyciele Agnieszka Topolska i Krystyna Górska, odpowiedzialne za przygotowanie stoiska i prezentacje oferty ZSGH serdecznie dziękują wszystkim nauczycielom i uczniom, którzy włączyli się w przygotowanie promocji oraz tym, którzy prezentowali w Zręcinie ofertę edukacyjną nasze szkoły: Dominice Adamik, Mai Adamiak, Weronice Bolanowskiej, Lilianie Lenik, Wiktorii Wilk.