Krośnieńskie Targi Edukacyjne

W dniach 14-15 marca 2019 roku w Hali Sportowo-Widowiskowej w Krośnie odbyła się XVI edycja Targów Edukacyjnych. Uroczystego otwarcia, przy dźwiękach hejnału Krosna, dokonał prezydent miasta p. Piotr Przytocki, który powitał zaproszonych gości, wystawców oraz pierwsze grupy zwiedzających. Targi Edukacyjne są niepowtarzalną okazją dla szkół –do zaprezentowania oferty edukacyjnej, a dla młodzieży-do zapoznania się z tą różnorodną ofertą, porównania a następnie wybrania tej najlepszej. W tegorocznej edycji targów uczestniczyło 21 szkół z Krosna i powiatu krośnieńskiego. Wśród nich znalazła się również nasza szkoła, która przygotowała stoisko promujące ofertę edukacyjną oraz prezentujące wyroby naszych uczniów. Zwiedzający mogli spróbować smacznego, ciepłego żurku a także ciasteczek, babeczek i pięknie się prezentujących sweet shotów. Te ostatnie wzbudzały zachwyt i uznanie nie tylko uczniów, ale także rodziców i wystawców. Stoisko cieszyło się dużym zainteresowaniem i pozostaje mieć nadzieję, że znajdzie to odbicie w zbliżającym się naborze. Stoisko przygotowały panie: Agnieszka Topolska, Krystyna Górska, Marta Fejkiel, Urszula Ruszała, które serdecznie dziękują wszystkim, którzy włączyli się w przygotowania. Wyrazy uznania należą się też uczennicom, które cierpliwie udzielały informacji zwiedzającym: Gabrieli Szczepanik, Lilianie Lenik, Angelice Boroń, Wiktorii Wilk, Agacie Pojnar, Weronice Kluk i Mai Adamiak oraz paniom Joannie Kościółek i Dorocie Dołęgowskiej.