ROK SZKOLNY 2017/2018

XVII Podkarpackie Igrzyska Lekkoatletyczne Szkolnictwa Specjalnego.

I miejsce i złoty medal w pchnięciu kulą – Karolina Wielobób
II miejsce i srebrny medal w skoku w dal – Katarzyna Zając
II miejsce i srebrny medalbieg na dystansie 100 metrów –Katarzyna Zając
III miejsce i srebrny medalbieg na dystansie 400 metrów –Bernadeta Kudrak

Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

I miejsce –Sebastian Krasuski- opiekunem Sebastiana był pan Witold Turowski.

Szkolny konkurs plastyczny „Jan Paweł II w moich oczach”.

Kategoria I: prace grupowe: I miejsce ex aequo klasa I SPP i klasa II SPP
Kategoria II: prace indywidualne:

I miejsce ex aequo – Andżelika Knap i Dorota Turczyńska
II miejsceNatalia Jurczak
III miejsceMichał Bryś, Michał Masłyk, Justyna Woźniak.

ROK SZKOLNY 2016/2017

X Wojewódzki Festiwal Sztuki w Lubaczowie

III miejsce – Julia Fryc i Karol Zubel za interpretację wiersza Jana Brzechwy „Żuraw i Czapla”
III miejsce dla uczniów klasy przysposabiającej do pracy za interpretację wiersza Jana Brzechwy „Ćwikła”
Uczniów do konkursu przygotowały panie: Aldona Borek –Pruska i Bożena Niziołek

XV Podkarpackie Igrzyska Lekkoatletyczne Szkolnictwa Specjalnego w Rzeszowie.

I miejsce i złoty medal w pchnięciu kulą – Karolina Wielobób
II miejsce i srebrny medal – Monika Szczęsna
II miejsce i srebrny medal w skoku w dal – Agnieszka Zajączkowska
III miejsce i brązowy medalbieg na dystansie 100 metrów –Katarzyna Zając
III miejsce i brązowy medal bieg na dystansie 400 metrów – Monika Szczęsna

Międzynarodowy Konkurs Szopek Bożonarodzeniowych

I miejsce – Karol Zubel- opiekunem Karola był pan Witold Turowski.

ROK SZKOLNY 2015/2016

Szkolny konkurs religijny:„Jezus, Drogą, Prawdą i Życiem”

I miejsce – Julia Fryc i Agnieszka Zajączkowska
II miejsce – Agnieszka Biały i Agata Pernal
III miejsce – Andżelika Knap i Karolina Bałon.

ROK SZKOLNY 2014/2015

XII edycja Wojewódzkiego Konkursu „Najsprawniejszy w Zawodzie Kucharz”

I miejsce Agnieszka Biały i Karolina Barud

Międzyszkolny Konkurs„Najsprawniejszy pracownik pomocniczy obsługi hotelowej”

I miejsce- Joanna Bober
II miejsce- Agnieszka Szałankiewicz

ROK SZKOLNY 2013/2014

I Karpackie Igrzyska Lekkoatletyczne Placówek Kształcenia Specjalnego w Rzeszowie.

Najlepsze miejsca:

I miejsce w biegu na 1500 m – Marek Tomoń – przygotowanie p. Wacław Filipowicz
I miejsce w biegu na 800 m – Elżbieta Mazur – przygotowanie p. Joanna Kasińska
III miejsce w biegu na 400 m – Aneta Zima – przygotowanie p. Joanna Kasińska
I miejsce w skoku w dal – Beata Lipińska – przygotowanie p. Joanna Kasińska
III miejsce skok w dal – Gabriela Borkowska – przygotowanie p. Anna Leń
II miejsce w skoku w z wyż – Beata Lipińska – przygotowanie p. Joanna Kasińska
I miejsce w pchnięciu kulą – Kinga Borek – przygotowanie p. Joanna Kasińska

Wojewódzki Konkurs„NAJSPRAWNIEJSZY W ZAWODZIE KUCHARZ”

I miejsce – Kinga Borek i Piotr Tomoń

VI Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Szkół Specjalnych o randze Mistrzostw Polski, X Memoriał im. R. Paryska – Gniezno

III miejsce. Tytuł najlepszego bramkarza turnieju zdobył Norbert Pojnar – przygotowanie p.Wacław Filipowicz

Wojewódzki Turniej Piłki Nożnej SOSW w Mielcu – II miejsce – przygotowanie p. Wacław Filipowicz

IV Wojewódzki Turniej Unihokeja o Puchar Dyrektora SOSW w Mielcu – IV miejsce, tytułnajlepszego bramkarza turnieju zdobył Grzegorz Półchłopek – przygotowanie p. Anna Leń

Międzyszkolny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Dyrektora SOSW – II miejsce.Marek Tomoń zdobył tytuł najlepszego zawodnika turnieju – przygotowanie – p. Anna Leń.