Znamy szkolnego mistrza cukierniczego

Karol Wawszkowicz jest zwycięzcą Szkolnego Konkursu Umiejętności Cukierniczych o „Puchar Dyrektora”, który odbył się w środę 27 lutego w naszej szkole. Finaliści w czasie trzech godzin mieli za zadanie wykonać tort oraz udekorować trzy pierniczki dowolnym powtarzającym się wzorem wykonanym z lukru, a także dodatkowo wykonać napis okolicznościowy na dużym sercu. Wykonane prace musiały nawiązywać do tegorocznego tematu przewodniego konkursu „Kobiece Party”. Nad pracami uczestników czuwało specjalne jury: przew. : z-ca dyr. Ludmiła Grzegorczyk i członkowie: brązowi medaliści Ogólnopolskiego Konkursu Cukierniczego Expo Sweet 2016 w Warszawie – Karolina Potocka i Kornel Pelczarski, czynni zawodowo absolwenci naszej szkoły, którzy wyłonili zwycięzców konkursu:
I m-ce Karol Wawszkowicz
II m-ce Julia Bogaczyk
III m-ce Wiktoria Krauz
Nagrody za udział, a także za szczególne osiągnięcia ufundowane przez sponsorów:
Rada Rodziców ZSGH, firma Betex, ZT Kruszwica SA, KANDY, sklep „Galaxy”, sklep „Green”, hurtownia Tajfun z Frysztaka, wręczyła dyrekcja szkoły.
Wszystkim w.w sponsorom nagród, a także firmie OSM Jasienica Rosielna i hurtowni Frutex Sp. z o.o z Krosna dziękujemy za wsparcie w organizacji Szkolnego Konkursu Cukierniczego dającego możliwość rozwoju talentu uczniów naszej szkoły.

Organizatorzy konkursu