Projekty UE
Informujemy, że II etap rekrutacji do projektu „Podróże ze smakiem/Tasty travels”, finansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Programu Erasmus+, odbędzie się w dniu 14 kwietnia 2015. Od godziny 10.35 w sali 405 będzie przeprowadzana rozmowa kwalifikacyjna z języka angielskiego. Uczniowie zakwalifikowani do II etapu rekrutacji proszeni są o zgłaszanie się kolejno według list, w pierwszej kolejności osoby znajdujące się na liście zakwalifikowanych wstępnie na staż do Hiszpanii, następnie do Włoch.
ZAGADNIENIA DO ROZMOWY KWALIFIKACYJNEJ Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO:
- Umiejętność zaprezentowania siebie, szkoły i Iwonicza-Zdroju.
- Znajomość zwrotów grzecznościowych.
- Umiejętność udzielenia odpowiedzi na podstawowe pytania dotyczące sytuacji codziennych.
- Praktyczna znajomość liczebników (określanie i rozumienie ilości, długości, cen, itp.).
- Umiejętność określania czasu (godziny, dni, miesiące, itp.).
- Umiejętność zrozumienia zwrotów wskazujących drogę.
- Znajomość słownictwa z zakresu gastronomii i hotelarstwa odpowiednia dla danego zawodu (nazwy produktów spożywczych, potraw, czynności związanych ze sporządzaniem jedzenia czy podawaniem posiłków, nazwy sprzętu gastronomicznego, naczyń, mebli, wyposażenia pomieszczeń, itp.).
UCZNIOWIE ZAKWALIFIKOWANI DO II ETAPU REKRUTACJI
WŁOCHY 2015 | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
1 | Albrycht Damian | II |
2 | Barud Karolina Aleksandra | III |
3 | Borek Karol Antoni | II |
4 | Demkowicz Patrycja Monika | II |
5 | Dubis Ksena | I |
6 | Duda Justyna Monika | III |
7 | Giergowska Zuzanna | I |
8 | Gryziec Magdalena Klaudia | II |
9 | Jasionowicz Jacek | I |
10 | Kaliniecka Ewelina Mariola | II |
11 | Kędzierawska Justyna Angelika | I |
12 | Kita Jan Mateusz | II |
13 | Knap Karolina | I |
14 | Lawera Agata Izabela | III |
15 | Reguła Magdalena | II |
16 | Swatek Klaudia | II |
17 | Szelc Patryk | I |
18 | Wołczańska Agata Elżbieta | I |
19 | Zima Jadwiga Anna | II |
HISZPANIA 2015 | ||
Lp. | Nazwisko i imię | Klasa |
1 | Baran Dominika | III |
2 | Bartosik Beata | I |
3 | Biedroń Agata Maria | III |
4 | Chudoba Kamil | I |
5 | Dudek Maciej Zygmunt | I |
6 | Gierula Ewa Aleksandra | I |
7 | Gubernat Klaudia | II |
8 | Hunia Aneta Agata | III |
9 | Kołodka Szymon | III |
10 | Kożuch Ilona Maria | I |
11 | Kurdyła Karol | I |
12 | Kwolek Ewelina Magdalena | III |
13 | Lenik Roksana Joanna | I |
14 | Łątka Wojciech | II |
15 | Owsiak Marcelina | I |
16 | Pindara Krystian Stanisław | I |
17 | Potocka Karolina Patrycja | II |
18 | Rygiel Alicja Maria | III |
19 | Śnieżek Katarzyna | III |
20 | Wiśniewski Bartłomiej | I |
21 | Wojtuń Joanna | III |
22 | Zima Aneta | I |