efsW grudniu 2005 r. nasza szkoła otrzymała nieodpłatnie dwie nowoczesne pracownie komputerowe. Pracownie zostały przyznane przez Ministerstwo Edukacji Narodowej w ramach realizacji projektu „Pracownie komputerowe dla szkół” współfinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego

Pierwsza pracownia to 15 nowoczesnych komputerów z serwerem, komputer przenośny wraz z rzutnikiem oraz skaner i drukarka laserowa - jako projekt dla centrów kształcenia ustawicznego i praktycznego.

W drugiej sali informatycznej zainstalowano 15 nowoczesnych komputerów, serwer oraz skaner i drukarkę laserową. Otrzymaliśmy również przenośny komputer i projektor multimedialny oraz 4 komputery do Szkolnego Centrum Edukacyjnego.

Większość nauczycieli naszej szkoły, przygotowując się do przyjęcia pracowni, ukończyła szkolenie „Technologie informacyjne i edukacja multimedialna w praktyce szkolnej”, które daje im możliwość profesjonalnego wykorzystania komputerów w czasie zajęć z poszczególnych przedmiotów. 

Nowe pracownie pomogą w przygotowaniu uczniów do życia w globalnym społeczeństwie informacji poprzez zapewnienie możliwości korzystania z technologii informacyjnej i komunikacyjnej, w uczeniu się i rozwiązywaniu problemów.

Pracownia informatyczna

Pracownia informatyczna 413.

 

Pracownia 310

Pracownia 310

Na wakacjach w roku 2006 Szkolne Centrum wzbogaciło się o kolejne 4 komputery - również z projektu EFS.

W czerwcu 2008 roku otrzymaliśmy kolejną pracownie z programu EFS. Tym razem 15 komputerów wzbogaciło bazę pracowni SOSW oraz 4 komputery umożliwiły powstanie drugiego MCI. Wszystkie komputery mają system Vista i najnowsze oprogramowanie biurowe.

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820