stazeCITRON RESTAURANTE – Klaudia Perłak

Sporych rozmiarów restauracja, w centrum Malagi niedaleko pomnika Pabla Picasso. Lokal ten jest bardzo eleganckim miejscem, przyciągającym klientów niebanalnym wystrojem i smacznym jedzeniem. Dania, które możemy tam zamówić, są typowo hiszpańskie. Miła i ciepła atmosfera panująca w restauracji zachęca do jej odwiedzenia.

CITRON RESTAURANTE

 

SR LOBO CAFE – Daniel Cwynar, Tomasz Chmiel

Niewielka cafeteria ulokowana na obrzeżach centrum miasta. Lokal przyciąga klientów swoja urozmaiconą kuchnią, ponieważ co tydzień serwowane są nowe dania. Stażyści są zadowoleni z pracy, dzięki której rozwijają swoje umiejętności gastronomiczne.

SR LOBO CAFE

 


LECHUGA RESTAURANTE – Kamil Frankiewicz

Niewielki lokal położony w centrum miasta, przy Plaza de la Merced. Restauracja specjalizuje się w typowo hiszpańskich daniach, głownie tapas. Można się w niej poczuć jak w domu. Tak twierdzi uczeń naszej szkoły, który bardzo dobrze dogaduje się z kucharzem dzięki wspólnym pasjom nie tylko do gotowania, ale również kulturystyki.

LECHUGA RESTAURANTE

 

ASTRID TAPAS – Kamila Jaślar, Roksana Lenik, Karolina Knap

Ciepła, domowa i przytulna restauracja niedaleko głównego placu miasta – Plaza de la Constitution. Lokal specjalizuje się w serwowaniu ekologicznych potraw. Jeśli ktoś myśli, że „zdrowe”, oznacza nudne i bez smaku, to za niewielką cenę ma okazję przekonać się jak w niebanalny sposób słowo „zdrowe” interpretują kucharze z tej restauracji.

ASTRID TAPAS

 

LA PLAZA RESTAURANTE – Kacper Karamus

Niewielki lokal położony w centrum miasta, przy Plaza de la Merced. Restauracja ta serwuje dania typowo regionalne oraz szybkie dania obiadowe typu burgery, żeberka i frytki. Panuje tam bardzo miła i wesoła atmosfera, która przyciąga gości do restauracji, dzięki czemu stażysta ma sporo pracy i może rozwijać swoje umiejętności.

LA PLAZA RESTAURANTE

 

MALAPIPA BAR – Natalia Masłyk, Wojtek Marek

Przyjemna, niewielka restauracja, położona niedaleko katedry, serwująca regionalne, hiszpańskie dania takie jak np. tapas. Główną dekoracją wnętrza są butelki z winem, zarówno do degustacji na miejscu, jak i zakupu na wynos.

MALAPIPA BAR

 

TABERNA DE CURA – Marcelina Owsiak, Klaudia Swatek, Gabriela Niedziela

Niewielka restauracja położona niedaleko Plaza de la Constitucion. W menu możemy znaleźć dania typowo hiszpańskie tj. paella, różne rodzaje tapas, croquetas i wiele innych. Z relacji naszych uczennic, wynika że w pracy panuje bardzo miła i życzliwa atmosfera. Co ciekawe w restauracji pracuje bardzo dużo osób różnej narodowości, dzięki czemu stażystki mogą się zapoznać z kuchnią nie tylko hiszpańską .

TABERNA DE CURA

 

EL PINTU – Aleksandra Gazda

Niewielki, za to bardzo elegancki lokal znajdujący się niedaleko miejscowej katedry. Restauracja specjalizuje się w kuchni lokalnej, lecz można tam również dostać burgery w wielu różnych odsłonach. Pomimo tłumu turystów na zewnątrz budynku, zapewnia swoim gościom ciszę, prywatność i pyszne jedzenie.

El PINTU

 

ATARAZANAS HOTEL – Anna Wewiórska

Jest to 3-gwiazdkowy hotel z restauracją położony w strategicznym miejscu, w pięknej kamienicy tuż nieopodal klimatycznej hali targowej Atarazanas. Budynek ma 5 pięter, jest obłożony kamieniem i ma piękne nowoczesne wnętrza. Uczennica zajmuje się nie tylko służbą pięter, ale również obsługą kelnerską śniadań.

ATARAZANAS HOTEL

 


ALEA RESTAURANTE – Piotr Wołczański

Ogromna, dwupiętrowa restauracja położona niedaleko głównego placu. Lokal specjalizuje się w kuchni hiszpańskiej, można tam spróbować tutejszych, świeżych owoców morza oraz lokalnych win. Organizowane są tam również przyjęcia dla dużej ilości osób tj. wesela, bankiety, urodziny i wiele innych.

ALEA RESTAURANTE

Aleksandra Gazda

Kamila Jaślar

Daniel Cwynar

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820