INSTYTUCJE PARTNERSKIE

PARTNER HISZPAŃSKI
Centro Superior de Hostelería del Mediterráneo jest organizacją stworzoną przez biznesmenów hiszpańskiego sektoru gastronomicznego, hotelarskiego i turystycznego, których celem było podniesienie konkurencyjności ich obiektów poprzez poprawę jakości kształcenia i przygotowania zawodowego pracowników. Centro Superior de Hostelería del Mediterráneo działa od 1994 roku. Stworzone przez doświadczonych w branży właścicieli obiektów hotelarskich i gastronomicznych, usytuowane w centrum Walencji, stolicy popularnego turystycznie regionu Hiszpanii, stało sie symbolem rozwoju hiszpańskiej i śródziemnomorskiej kuchni i zdobyło światowe uznanie, jako jeden z najlepszych specjalistycznych ośrodków szkoleniowych. Na przestrzeni lat rozszerzyło swoją działalność również na inne poza turystyką sektory tematyczne.

PARTNER WŁOSKI
YouNet jest innowacyjną organizacją pozarządową zajmującą się edukacją i praktykami zawodowymi w ramach realizacji projektów unijnych. Główna siedziba instytucji znajduje się w Bolonii, w atrakcyjnym turystycznie regionie Emilia-Romania. Co roku realizuje ok. 20 projektów, dzięki którym setki młodych ludzi z całej Europy zdobywają wiedzę i doświadczenie zawodowe. 
Organizacja zajmuje się realizacją i promocją m.in. projektów mobilności na poziomie lokalnym, regionalnym, krajowym i międzynarodowym, współpracuje z lokalnymi władzami, instytucjami publicznymi i przedsiębiorcami. Centralne położenie Bolonii, a także siedziby YouNetu są bardzo komfortowe, co dodatkowo przyczynia się do jakości odbywanych staży.
Bolonia i Emilia-Romania słyną z tradycji kulinarnej i sektora gastronomicznego, który jest bardzo dobrze rozwinięty.

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820