13W słoneczny, zimowy poranek 29 stycznia br. w sali 307 grupa dzielnych hotelarek przystąpiła do praktycznej rywalizacji w ramach szkolnego konkursu „Najlepszy uczeń w zawodzie-hotelarz”. Uczestniczki konkursu, mając na swoim koncie punkty za test oraz za wykonanie folderu reklamowego dla hotelu, przystąpiły do autoprezentacji, w językach polskim i angielskim, przed zgromadzonym jury. Wśród oceniających znaleźli się: przedstawiciele hotelu Nafta Krosno, nauczyciele hotelarstwa oraz nauczyciel języka angielskiego. Do finału zakwalifikowała się szóstka hotelarek. Stojąc za ladą recepcyjną Hotelu Nafta Krosno, hotelarki musiały zmierzyć się z zadaniem, jakim było udzielanie informacji o ofercie hotelu dociekliwemu gościowi.

Odwagi i motywacji dodawała im myśl o atrakcyjnych nagrodach, ufundowanych przez Zarząd i Dyrektora Hotelu Nafta Krosno. Pytań i stresu nie zabrakło. W gronie zwycięzców znalazły się:

I miejsce- Aleksandra Paradysz, nagrodzona pobytem dla dwóch osób w Hotelu Blue Diamond pod Rzeszowem oraz bonem na wybrane szkolenie branżowe prowadzone przez sieć Hoteli Plus ( nagroda dodatkowa za najlepszy folder reklamowy)

II miejsce –Katarzyna Zygmunt, nagrodzona voucherem na pobyt dla dwóch osób w Hotelu Nafta Krosno oraz biletem na zwiedzanie Centrum Dziedzictwa Szkła

II miejsce- Anna Kasza, nagrodzona voucherem na pobyt dla dwóch osób w Hotelu Nafta Krosno.

Fundator nagród docenił również odwagę pozostałych uczestniczek konkursu. Po tak stresujących chwilach pora na relaks czyli wykorzystanie nagród- voucherów na pobyty w hotelowych apartamentach oraz strefie SPA a także biletów na koncert Pana Roberta Rozmusa. Czekamy na relacje…

Organizatorzy konkursu panie Agnieszka Topolska i Barbara Korab-Giefert dziękują serdecznie panu Mirosławowi Moroniowi za pomoc w organizacji konkursu i wspaniałe nagrody oraz panom Marcinowi i Adamowi za zaangażowanie.

 

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820