Wydarzenia - Samorząd

su1W tym roku zakończyła się kadencja Samorządu Uczniowskiego, dlatego zaangażowaliśmy się w ogólnopolski projekt „Samorządy mają głos”, przygotowany przez Centrum Edukacji Obywatelskiej i 30.09.2015 r. wybraliśmy nowe władze.

su

Read more

Przełom października i listopada to w naszej kulturze czas szczególny, to okres zadumy i refleksji nad upływającym czasem i ludźmi, którzy odeszli.

Społeczność "Gastronomika", jak co roku, odwiedziła grób Patrona naszych szkół. Złożone kwiaty i znicze są symbolem naszej pamięci o doktorze Józefie Aleksiewiczu, Wielkim Człowieku naszej małej ojczyzny.

Oto nowy skład Rady Samorządu Uczniowskiego:
 
Przewodniczący: Patryk Burger z klasy 3 THO
Zastępcy: Aneta Hunia (2 THŻ), Dorota Węgrzyniak (2 TŻ) i Karol Kazuń (1 THKe).

Opiekunami samorządu zostali: Krzysztof Maciejkowicz, Jolanta Sałata i Renata Wojnowska-Rygiel.
 
Gratulujemy zwycięzcom i życzymy owocnej pracy !
Read more

 UWAGA UCZNIOWIE !!!

Czapka Mikołaja na Waszej głowie, w dniu dzisiejszym, daje przywileje podczas lekcji:

  • zwolnienie z odpowiedzi ustnej,
  • usprawiedliwienie braku zadania domowego.
Wykorzystajcie to !
Patryk Burger - przewodniczący SU
Już tradycją w naszej szkole stała się zbiórka monet, przysłowiowych grosików. Odbywa się ona na przełomie listopada i grudnia, a całą akcją w szkole zajmuje się Samorząd Uczniowski. Cel jest bardzo szczytny, gdyż zebrane pieniądze wysyłamy do Towarzystwa "Nasz Dom". Pomagają one w utrzymaniu domów dziecka, rodzinnych domów dziecka, wspierają programy terapeutyczne dla dzieci osieroconych, itp.

 Dzięki Waszemu zaangażowaniu,

tym roku udało nam się zebrać dość pokaźną „górę grosza”. Zebraliśmy:

 Rodzaj monety
 Liczba monet
 Razem w złotych
 1 gr  1448  14,48
 2 gr  807  16,14
 5 gr  794  39,70
 10 gr  157  15,70
 20 gr  79  15,80
 50 gr  34  17
 1 zł  12  12
 2 zł  3  6
 RAZEM    136,82

W wigilię swoich imienin, Mikołaj odwiedził wszystkich nauczycieli, uczniów i pracowników administracji i obsługi. No i nie był sam: towarzyszyli mu specjalni pomocnicy- uwodzicielskie elfy i przystojny diabeł. Mikołaj miał dla wszystkich słodkości - nawet tradycyjne rózgi dla dyrekcji i kierownictwa były słodkie ;).
Samorząd Uczniowski serdecznie dziękuje Mikołajowi, że w natłoku obowiązków znalazł czas i chęci, aby odwiedzić naszą szkołę. Zapraszamy za rok !

Read more

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820