Aktualności - Biblioteka

123Już jutro, 13 września 2016 r. /wtorek/

w naszej szkole odbędzie się

NARODOWE CZYTANIE

 - QVO VADIS -

Henryka Sienkiewicza

Read more

paczka szlachetnaSpołeczność naszej szkoły po raz kolejny włączyła się w akcję „SZLACHETNA PACZKA”. W ciągu dwóch tygodni zebraliśmy produkty spożywcze, z których na prośbę organizatorów przedsięwzięcia, upiekliśmy ciasta i ciasteczka. Słodkości oraz inne artykuły spożywcze trafiły na finał akcji, a zebrane środki finansowe zostały przekazane wybranej rodzinie potrzebującej.

Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w zbiórkę i wsparli rzeczowo i finansowo ten szczytny cel.

Warto pomagać, bo DOBRO powraca!!!

Read more

123W naszej bibliotece dostępna jest Trylogia Millennium STIEGA LARSSONA. Zachęcamy do przeczytania bestsellerowych powieści kryminalnych, wywodzących się z najlepszej szwedzkiej tradycji fikcji i literatury kryminalnej: świetnie napisane, z trzymającą w napięciu fabułą i fascynującymi postaciami. Wyjątkowe zjawisko na światowym rynku literackim! Ponad 60 milionów sprzedanych egzemplarzy.

Read more

2Neron, Winicjusz, Ligia i inne postacie z powieści polskiego noblisty - Henryka Sienkiewicza towarzyszyły nam we wtorkowe przedpołudnie. Okazją do zagłębienia się w tekst "Quo vadis" było Narodowe Czytanie, którego  piątą już edycję obchodziliśmy w tym roku. Dźwięki muzyki filmowej, głosy nauczycieli i uczniów czytających fragmenty słynnej powieści rozbrzmiewały w naszej szkole. Uciechą dla ducha były teksty, których słuchaliśmy, a nasze oczy cieszyły się widokiem dumnego Nerona i pięknych Rzymianek.

 

Read more

telOrganizujemy zbiórkę starych, zużytych, zepsutych telefonów komórkowych dla małego i chorego Ernesta Kuźniara. Chłopca czeka operacja w Niemczech, na którą potrzeba około 10 tys. euro.

Zbiórkę rozpoczynamy już jutro, tj. 25 września !!!!

Zaangażujmy znajomych, rodzinę, kolegów i koleżanki do ogólnej zbiórki na rzecz małego Ernesta.

Read more

plakatMarzec jest miesiącem pamięci o bohaterach podziemia walczących o wolną Polskę z komunistycznym reżimem. Dla przybliżenia młodzieży postaci Żołnierzy Wyklętych przygotowano festiwal filmowy oraz wystawę, którą można oglądać w dniach 20-30 marca br. w Szkolnym Centrum Edukacyjnym.

Read more

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820