2   W dniu 31 stycznia 2019 roku uczennica klasy trzeciej szkoły zawodowej Natalia Porębska wzięła udział w II EDYCJI OGÓLNOPOLSKIEGO TURNIEJU NA NAJLEPSZEGO UCZNIA w ZAWODZIE: KUCHARZ. Jest to ETAP OKRĘGOWY organizowany przez ZESPOŁ SZKÓŁ ZAWODOWYCH im. K. Puławskiego w GORLICACH.

Potrawa przygotowana przez Natalię wyróżniała się nie tylko wyjątkowym wyglądem, ale i smakiem. Uczennica pracowała szybko i sprawnie pod czujnym okiem komisji złożonej z profesjonalnych kucharzy. Wynikiem tych zmagań jest awans do finału ogólnopolskiego, który odbędzie się w kwietniu w Zabrzu.

 

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820