Aktualności - Internat

baldps008Tradycji stało się zadość i jak co roku otrzymaliśmy zaproszenie na bal karnawałowy do Domu Pomocy Społecznej w Iwoniczu. Bal odbył się 6 lutego i pojechało tam w ramach wolontariatu 11 wychowanek. Od progu witali nas mieszkańcy w różnobarwnych strojach - był Indianin, król, zebra, miś, klaun, tygrys i wiele innych pomysłowych kreacji. Oprócz wspaniałej muzyki, wesołej zabawy, pysznych ciastek, cukierków i kolacji, była też bardzo miła i serdeczna atmosfera.

Read more

ozdobybn063Bez nich nie wyobrażamy sobie świąt ani tu w internacie, ani w domu. Mowa oczywiście o dekoracjach, które tworzą świąteczną atmosferę. „Cieszmy się z małych rzeczy, bo wzór na szczęście w nich zapisany jest”. Zachęceni słowami znanej piosenki, chcemy się tą radością podzielić z Wami. Życzymy miłego oglądania i Wesołych Świąt!!!

Read more

wigiliainternat027To zawsze uczta dla ciała i dla ducha. Tak było i tym razem. Wieczorem 19 grudnia mieszkańcy internatu, wychowawcy i goście a wśród nich pan dyrektor Jan Barsznica, ksiądz proboszcz Bogdan Nitka oraz Panie będące już na emeryturze zasiedli wspólnie przy wigilijnym stole. Przed posiłkiem obejrzeliśmy przedstawienie, w czasie którego usłyszeliśmy między innymi „Pastorałkę od serca do ucha”.

Read more

mikoĹaj039Na jego odwiedziny czekaliśmy cały rok i 6 grudnia zawitał do nas najsympatyczniejszy święty. To on przyprawia wszystkich o szybsze bicie serca i na jego widok wracają wspomnienia z dzieciństwa. Przybycie Świętego Mikołaja zwiastował dźwięk dzwoneczków, a towarzyszyły mu sympatyczne dwa aniołki oraz przebiegły diabełek. Wszyscy zebraliśmy się w internackiej świetlicy, gdzie Św. Mikołaj rozdawał prezenty.

Read more

jarosĹawtenis009Wychowankowie z naszego internatu – Kacper Grasela i Sebastian Kozubal wzięli udział w XI Turnieju Tenisa Stołowego Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych i Szkół z terenu województwa podkarpackiego. Turniej odbył się 6 grudnia w Jarosławiu. Do udziału w zawodach zgłosiło się wiele szkół, a poziom rozgrywek był bardzo wysoki. Sebastian i Kacper walczyli dzielnie i chociaż nie udało im się stanąć na podium, to godnie reprezentowali naszą szkołę.

Read more

dpsandrzejki008"Prawdziwą miarą osoby jest to, jak traktuje tych, którzy nie mogą wyświadczyć jej żadnej przysługi"    Ann Landers 

Nasze uczennice odpowiedziały na zaproszenie Sióstr Felicjanek i we wtorek 27 listopada, w ramach wolontariatu pojechały na zabawę andrzejkową do Domu Pomocy Społecznej w Iwoniczu.

Read more

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820