w002Historycznym sukcesem naszej szkoły zakończyły się Wojewódzkie Biegi Przełajowe LZS. Zawody rozegrane zostały 27 października 2015 r. na trasach biegowych ZS w Iwoniczu. Byliśmy niezwyciężeni, pokonując reprezentacje ZS w Iwoniczu (II miejsce), ZS w Trzcinicy (III miejsce), ZSP Rymanów (IV m) i ZS w Jedliczu (V m). Najszybszą zawodniczką naszej drużyny była Natalia Mastyk, która zwyciężyła w swojej kategorii wiekowej, oraz Magdalena Reguła, która ukończyła bieg na miejscu III. Wśród chłopców najszybsi byli: Piotr Pilch – IX miejsce i Mateusz Roterman - miejsce VI.

I miejsce drużynowo w Wojewódzkich Jesiennych Biegach Przełajowych jest zasługą zawodników, którzy zdobyli punkty dla ZSGH. A należą do nich: Masłyk Natalia, Niedziela Gabriela, Dytko Natalia, Paradysz Angelika, Szwarc Marzena, Reguła Magdalena, Błaż Monika, Śnieżek Katarzyna, Rygiel Alicja, Tomkiewicz Anna, Pilch Piotr, Bober Dominik, Frankiewicz Kamil, Wołczański Piotr, Serwiński Mateusz, Roterman Mateusz, Michalak Rafał i Głód Marek.