Aktualności - SOSW

balorewl002Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Read more

szopki028Już od grudnia uczniowie Szkoły Przysposabiającej do Pracy, z dużym zaangażowaniem podjęli się przygotowania szopek na międzynarodowy konkurs w Dukli. Bernadka Kudrak, Bartek Raś i Andrzej Warzocha, pod okiem pana Witolda Turowskiego pracowali w drewnie, z którego wykonali prawdziwe „cudeńka”.

Read more

wigiliasosw023To tytuł tegorocznego bożonarodzeniowego przedstawienia, ukazującego odwieczną walkę dobra ze złem, dwie narady anielską i diabelską. Aniołowie głowy swe łamali, jak ludzi przygotować na przyjście Pana, jak sprawić, by ludzie byli dobrzy. Diabły natomiast plan diabelski szykowały, jak przeszkodzić w narodzeniu Pana, jak sprawić, by zło panowało. Mimo diabelskiego sprytu, dobro zwyciężyło. Bóg się narodził, przynosząc na świat pokój i miłość.

Read more

19 stycznia balnowystyl001 w krośnieńskiej hali MOSiR odbył się Charytatywny Bal Noworoczny Grupy Nowy Styl. Wychowankowie naszego ośrodka – Ania, Dorota, Justyna, Michał i Andrzej wraz z opiekunami po raz pierwszy uczestniczyli w tak wspaniałej imprezie. Ubrani w piękne krakowskie stroje wzbudzali zachwyt wśród uczestników i z dumą pozowali do zdjęć.

Read more

wigiliaorew005 20 grudnia nasi uczniowie z klas przysposabiających do pracy pod opieką wychowawców pań: Doroty Dołęgowskiej, Gabrieli Reng i Joanny Kościółek wzięli udział w uroczystej wigilii, na którą zostaliśmy zaproszeni przez dyrekcję Ośrodka Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczego w Rymanowie. W spotkaniu uczestniczył także dyrektor naszego zespołu szkół pan Jan Barsznica.

Read more

jesienpdp044Pewno nie wszyscy wiedzą, że u nas, w Szkole Przysposabiającej do Pracy odbywają się zajęcia kształtujące kreatywność. W czasie zajęć śpiewamy, tańczymy, czasem coś z niczego zrobimy, coś namalujemy, wytniemy lub nakleimy. Za nami złota jesień, zobaczcie zatem nasze jesienne prace.

Read more

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820