1Bardzo miło było nam gościć w murach szkoły pana Pawła Dobrzańskiego, przedsiębiorcę z branży gastronomicznej z Podkarpacia, który z Targowisk wypłynął na szerokie wody stolicy. Pan Paweł jest absolwentem Technikum Gastronomicznego w ZSGH, właścicielem i szefem restauracji POSMAKUJ WARSZAWA, POSMAKUJ KROSNO, BISTRO POSMAKUJ W KROŚNIE oraz firmy cateringowej WYTWÓRNIA SMAKU s.c. a także KAWIARNI W WYTWÓRNI FILMÓW DOKUMENTALNYCH NA UL. CHEŁMSKIEJ w Warszawie.

Ponadto znany jest szerszej publiczności za sprawą programów kulinarnych „Spotkanie ze smakiem” i „Życie ze smakiem”, w których wraz z Pascalem Brodnickim w sposób ciekawy i dowcipny przybliżają widzom tajniki gotowania i przyprawiania potraw. Dużą popularność przyniosła mu także podróż przez największy kontynent świata, czyli udział w telewizyjnym show „Azja Express” w drużynie z Pascalem.

Pomimo bardzo napiętego grafiku pan Paweł zgodził się odwiedzić młodszych kolegów po fachu aby opowiedzieć o swoich pasjach, dochodzeniu do sukcesu, zakładaniu firmy i możliwościach, jakie daje gastronomiczne wykształcenie. W wywiadzie, przeprowadzonym przez Julię i Kamilę, podzielił się swoimi spostrzeżeniami dotyczącymi pracy w branży gastronomicznej, udzielił bardzo trafnych wskazówek dotyczących filozofii życiowej i podejścia do pracy, rodziny, wypoczynku, telewizji. Wiemy już, że niezależnie od tego, gdzie nas rzuci los, najważniejsze są relacje z innymi ludźmi a w zespole każda osoba jest ważna.

Dziękujemy bardzo serdecznie za poświęcony nam czas. Jesteśmy pod wrażeniem szerokiego wachlarza działań pana Pawła i ufamy, że chociaż niektórym z nas uda się pójść tym tropem i osiągnąć sukcesy w branży, która jest również i naszą pasją.

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820