zd 01   31 stycznia w naszej szkole mieliśmy przyjemność gościć dzieci ze Szkoły Podstawowej w Iwoniczu-Zdroju,  które uczestniczyły w lekcji o zdrowym żywieniu. Pod nadzorem nauczycieli Wioletty Aszklar i Haliny Gazdy oraz z pomocą klasy I TTŻ dzieci nauczyły się sporządzać surówki, soki oraz słodziutkie pieczone jabłka. Następnie mogły to spróbować i wszystkie te pyszności zabrać ze sobą do domu. Uczniowie klasy IV SP dowiedzieli się wielu przydatnych informacji o zdrowym żywieniu i o tym, jakie jest to ważne w prawidłowym stylu życia. Natomiast dla I klasy TTŻ było to niezwykłe doświadczenie móc pracować z małymi, a tak utalentowanymi  „kucharzami”.

 

Aktualności

Czas karnawału w tym roku wyjątkowo długi i obfitujący w różne karnawałowe zabawy. Tym razem uczniowie szkoły przysposabiającej do pracy wraz z wychowawcami panią Dorotą Dołęgowską i Gabrielą Reng uczestniczyli w balu zorganizowanym przez Ośrodek Rewalidacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Rymanowie. Zabawa odbyła się 7 lutego w restauracji Jaś Wędrowniczek.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820