Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie kucharz:

  • Catering dietetyczny
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 18 września 2017 r. do 29 września 2017 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego.

 

KOMUNIKAT DLA ABSOLWENTÓW Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

W sekretariacie do odbioru są świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie, dyplomy zawodowe i suplementy

 

Wydarzenia - PO WER

kopriv02W ostatnią sobotę naszego pobytu w Bułgarii wybraliśmy się wraz włoską grupą stażystów na wycieczkę do oddalonej od Sofii o ok. 110 km Kopriwszticy. Pani Diana z Bulgaria Gateway powitała nas i opowiadała o miejscach, które będziemy zwiedzać.

Read more

kurskuch17Projekt „Skarby regionów Europy/Treasure regions”

Są na świecie miejsca zaczarowane, które tworzą niesamowici ludzie.
My mieliśmy szczęście trafić do jednego z nich. Miejsce to nazywa się Mary's Kitchen i znajduje się w miejscowości Albinea, w pobliżu Reggio Emilia. Jest to Szkoła Gotowania, którą prowadzą Mariagrazia, Alberto i Luca.

Read more

wenecja19MIASTO MARZEŃ - MIASTO WESTCHNIEŃ - MIASTO NA WODZIE

Niedziela, 11 czerwca 2017 – całe Reggio jeszcze śpi, a my, ludzie z „Gastronomika”, cichuteńko i bardzo szybko idziemy na dworzec kolejowy, bo jedziemy na cały dzień do … Wenecji (przez Bolonię)!

Read more

sofia35

Sofia – stolica Bułgarii – to miasto, w którym spędzimy pierwsze 4 tygodnie roku szkolnego 2017/2018 jako uczestnicy projektu „Skarby regionów Europy/Treasure Regions” w ramach programu PO WER, który daje możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w formie zagranicznych stażów zawodowych.
Dlaczego wybraliśmy Bułgarię? Ponieważ jest dla nas mniej znana i nieco egzotyczna, a przez to atrakcyjna. Obecnie przemysł turystyczny w Sofii rozwija się bardzo dynamicznie.

Read more

terre01Wyobraźcie sobie strome, zielone, na pierwszy rzut oka niedostępne wzgórza, a u ich stóp lazurowe, przejrzyste, lekko falujące morze. W głębokich, wąskich dolinach poniżej granicy zieleni ukaże się wam nieoczekiwany widok – kolorowe domy uczepione skał, jedne na drugich, jak klocki ułożone przez małe dzieci.

Read more

tuttiNareszcie nadszedł długo wyczekiwany dzień, czyli 3 czerwca 2017 roku. Właśnie w tym dniu rozpoczęliśmy naszą włoską przygodę w Reggio Emilia.
Rano wyjechaliśmy z Iwonicza-Zdroju w kierunku krakowskiego lotniska Balice. Większość z nas była bardzo zestresowana, gdyż podróżowaliśmy po raz pierwszy samolotem. Jednak stres związany z podróżą minął wraz ze startem i oglądaniem z wysokości pięknych widoków.
I w końcu dotarliśmy!

Read more

Aktualności

W ostatnią sobotę naszego pobytu w Bułgarii wybraliśmy się wraz włoską grupą stażystów na wycieczkę do oddalonej od Sofii o ok. 110 km Kopriwszticy. Pani Diana z Bulgaria Gateway powitała nas i opowiadała o miejscach, które będziemy zwiedzać.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820