IV wyjazd - Hiszpania 2016

9Potwierdzamy, że dobrze!

Jak już wiecie, 13-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły jest obecnie w Hiszpanii, w popularnej wśród turystów Walencji słynącej ze wspaniałej kuchni. Odbywają tam 4-tygodniowy staż zawodowy w ramach projektu „Podróże ze smakiem/Tasty travels” finansowanego z funduszy europejskich z programu Erasmus+.

Read more

11FC BARCELONA, BARSA, HISZPANIA, SŁOŃCE, TURYŚCI I CZASAMI GAUDI

Tak można by podsumować to, co większość z nas wie o Barcelonie.

Dzięki projektowi „Podróże ze smakiem/Tasty travels” realizowanego w ramach programu Erasmus+ my - grupa uczniów ZSGH uczestniczących w stażach zawodowych w Hiszpanii - mieliśmy możliwość dowiedzieć się trochę więcej.

Read more

3Stało się! IV etap projektu „Podróże ze smakiem/Tasty travels” rozpoczęty.

10 kwietnia 2016 r. zaczęła się przygoda grupy stażystów – wyjazd do Hiszpanii na 4-tygodniowy staż zawodowy w restauracjach i hotelach stolicy kulinarnej tego kraju – Walencji. Trochę łez przy rozstaniu, dużo uścisków i machania na pożegnanie i ruszyliśmy do Rzeszowa na lotnisko w Jasionce. Tylko 3 osoby leciały wcześniej samolotem, więc wyobraźcie sobie emocje przed i w trakcie startu. Z deszczu i gęstej mgły podkarpackiej stolicy wylecieliśmy…. ku słońcu, w inny świat, niebo i śmietankowe chmury pod nami. Tu już nikt nie miał przerażonej miny!

Read more

Aktualności

18.10.2018 r. tradycyjnie już na boisku Orlik przy pięknej słonecznej pogodzie odbyły się międzyklasowe rozgrywki piłki nożnej o Puchar Dyrektora ZSGH zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Pod czujnym okiem sędziego p. Michała Nycza rywalizowały 6-cio osobowe drużyny po cztery w kategoriach dziewcząt i chłopców.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820