Ogłasza się REKRUTACJĘ NA STAŻ dla uczennic i uczniów Technikum,

który odbędzie się w lipcu lub sierpniu 2018 r.  w wymiarze 150 godzin. 

W ramach stażu uczeń/uczennica otrzyma stypendium stażowe w wys. 997,40 zł
Rekrutacja jest przedłużona do 30 kwietnia 2018 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH).

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego - Rekrutacja.

IV wyjazd - Hiszpania 2016

9Potwierdzamy, że dobrze!

Jak już wiecie, 13-osobowa grupa uczniów z naszej szkoły jest obecnie w Hiszpanii, w popularnej wśród turystów Walencji słynącej ze wspaniałej kuchni. Odbywają tam 4-tygodniowy staż zawodowy w ramach projektu „Podróże ze smakiem/Tasty travels” finansowanego z funduszy europejskich z programu Erasmus+.

Read more

11FC BARCELONA, BARSA, HISZPANIA, SŁOŃCE, TURYŚCI I CZASAMI GAUDI

Tak można by podsumować to, co większość z nas wie o Barcelonie.

Dzięki projektowi „Podróże ze smakiem/Tasty travels” realizowanego w ramach programu Erasmus+ my - grupa uczniów ZSGH uczestniczących w stażach zawodowych w Hiszpanii - mieliśmy możliwość dowiedzieć się trochę więcej.

Read more

3Stało się! IV etap projektu „Podróże ze smakiem/Tasty travels” rozpoczęty.

10 kwietnia 2016 r. zaczęła się przygoda grupy stażystów – wyjazd do Hiszpanii na 4-tygodniowy staż zawodowy w restauracjach i hotelach stolicy kulinarnej tego kraju – Walencji. Trochę łez przy rozstaniu, dużo uścisków i machania na pożegnanie i ruszyliśmy do Rzeszowa na lotnisko w Jasionce. Tylko 3 osoby leciały wcześniej samolotem, więc wyobraźcie sobie emocje przed i w trakcie startu. Z deszczu i gęstej mgły podkarpackiej stolicy wylecieliśmy…. ku słońcu, w inny świat, niebo i śmietankowe chmury pod nami. Tu już nikt nie miał przerażonej miny!

Read more

Aktualności

    Pod takim hasłem 12.04.2018 r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Grębowie odbyła się IX edycja Spotkania z Kuchnią. Celem konkursu była integracja uczniów przysposabiających do pracy, wdrażanie ich do doskonalenia własnych umiejętności zawodowych, pokonywanie barier, podnoszenie wiary we własne możliwości przez osiąganie sukcesów.Naszą szkołę reprezentowali uczniowie: Andrzej Warzocha i Michał Masłyk. Wykonali oni „ Deserowy zawrót ...

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820