Spotkanie z uczniami klas IV technikum i rodzicami tych uczniów odbędzie się 26.09.2017 r. (wtorek) o godzinie 16.00. 

Tematem zebrania jest egzamin maturalny.

Przepraszam za zmianę terminu.

DYREKTOR
Zespołu Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich
w Iwoniczu-Zdroju
mgr Jan Barsznica

 

Zapraszamy na kursy współfinansowane przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego dla uczniów i uczennic Technikum w zawodzie technik żywienia i usług gastronomicznych oraz Zasadniczej Szkoły Zawodowej w zawodzie kucharz:

  • Catering dietetyczny
  • Nowe trendy kulinarne w Polsce i na świecie

Rekrutacja trwa od 18 września 2017 r. do 29 września 2017 r.

Formularz rekrutacyjny można odebrać w Biurze Projektu (sekretariat ZSGH). 

Więcej informacji w zakładce Projekty UE - Program poprawy jakości kształcenia zawodowego.

 

KOMUNIKAT DLA ABSOLWENTÓW Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej

W sekretariacie do odbioru są świadectwa potwierdzające kwalifikację w zawodzie, dyplomy zawodowe i suplementy

 

Absolwent jutra

Podsumowanie projektu „Absolwent jutra”

Projekt „Absolwent jutra” realizowany był w ZSGH w Iwoniczu-Zdroju w ramach Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki, Priorytet IX. Rozwój wykształcenia i kompetencji w regionach, Działanie 9.2. Podniesienie atrakcyjności i jakości szkolnictwa zawodowego. Okres realizacji projektu: od 01.09.2011. do 30.06.2013. Liczba uczestników projektu – 180, w tym 112 uczennic i 68 uczniów.

Read more

Jeżeli rzeczywiście na świecie nie ma rzeczy niemożliwych, wszystkim wspaniałym, którzy osiągnęli swój szczytowy cel, powinniśmy pogratulować przede wszystkim anielskiej cierpliwości. Na pewno do opanowania tej (dalekowschodniej) sztuki, nie wymagany jest umysł artystyczny, a jedynie odrobina wolnego czasu i pokłady wytrwałości!

Read more

 

W lutym czteroosobowa grupa uczniów z kl. IITHO i IITKK odbyła 14-dniowy staż w Hotelu Ambasadorskim**** w Rzeszowie. Uczestnicy praktyki zmierzyli się z zadaniami wyznaczonymi przez menedżerów hotelu. Mieliśmy okazję sporządzać wyśmienite potrawy, m.in. sushi. Pracowaliśmy także w cukierni oraz przygotowywaliśmy i obsługiwaliśmy bankiety. Do naszych obowiązków należało także robienie kawy i przygotowywanie zastawy stołowej.

Read more

W czerwcu 2013 roku odbyły się dwie kolejne edycje kursów barmańskich w ramach Projektu „Absolwent jutra”, realizowanego w ZSGH w Iwoniczu-Zdroju. Pierwszy kurs odbył się w dniach 10-14.06., a drugi w następnym tygodniu - 17-21.06.2013. W każdym kursie uczestniczyło po 17 osób, a uczestnikami byli uczniowie naszej szkoły. Kurs prowadził Emil Dziędziurko - miły, sympatyczny, tolerancyjny i kompetentny instruktor, który w sposób bardzo ciekawy opowiadał nam o sposobach przygotowywania drinków.

Read more

Dnia 18 lutego 2013 roku grupa 7 osób z klasy II TKK wyjechała na staż do *** Hotelu Szelców w Lesku. Staż trwał dwa tygodnie, w ciągu których poszerzyliśmy swoją wiedzę w zakresie pracy nie tylko w kuchni i w restauracji, ale również w cukierni, piekarni i w hotelu. W czasie wolnym rozgrywaliśmy mistrzostwa świata „na piłkarzykach” oraz mistrzostwa Europy w bilard Śmiech

Read more

Aktualności

W ostatnią sobotę naszego pobytu w Bułgarii wybraliśmy się wraz włoską grupą stażystów na wycieczkę do oddalonej od Sofii o ok. 110 km Kopriwszticy. Pani Diana z Bulgaria Gateway powitała nas i opowiadała o miejscach, które będziemy zwiedzać.

Nasza oferta

Kontakt

Zespół Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich w Iwoniczu-Zdroju
ul. Piwarskiego 19
38-440 Iwonicz-Zdrój

tel. 134 375 431
fax 134 350 326

www: www.zsgh.pl
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

NIP 684-23-73-934
REGON 371180820